Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII-VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-17, 08:25   #4522
Naataaszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Naataaszkaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 357
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Muszę się Wam pożalić.
Otóż dzisiaj trzymałam Radosława na rękach, podszedł tż bo coś tam przy szafce robił a nasza mała pociecha zaczęła do taty ręce wyciągać. Sama. (ręce wyciągał wcześniej, ja nie o tym). Tż uśmiechnięty, zadowolony zabrał Małego. To zaraz jak wyciągam ręce do Radka i mówię: chodź do mamy"
I wiecie co zrobił?
Odwrócił się w drugą stronę
Wiem, że to normalne zachowanie ale tak jakoś mi się przykro zrobiło.
do Ciebie na pewno też wyciągnie.. mi też jest przykro jak Hania czasem do Tżta się uśmiechnie czy coś a do mnie nie..

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
a ja bylam nad morzem z rodzinka bpsko
Woow.. zazdroszczę normalnie

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
Lili, Nataszka odchudzam się od 3 stycznia, więc to raczej zdrowy spadek wagi A co robię? Jem zdrowo. Syte śniadanie, na obiad to co wszyscy ale mniej (nie mam czasu gotować dla każdego osobno), lekka kolacja. Do południa przekąska w postaci owocu, popołudniu jakaś kanapeczka jeszcze. Czasem pozwolę sobie na coś słodkiego żeby nie zwariować (raczej do południa). Nie piję gazowanych, kolorowych napojów, nie piję alkoholu, nie jem jasnego pieczywa, ani fast foodów. Ograniczam ziemniaki, jasne makaron zastąpiłam ciemnym. Chyba tyle
Pięknie się Ci udało.. jestem pełna podziwu.. i też taaaak chcę!!

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
2. Fajna ta Twoja praca się wydaje
3. Brawo Hania
Dziękujemy z Hanią

A praca jest baardzo fajna tzn praca sama w sobie średnio, ale ludzie robią swoje

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
A ja zapomniałam się pochwalić: Tymcio dziś zjadł bez mrugnięcia oczkiem pół słoiczka marchewki z jabłkiem Otwierał ładnie buzię i czekał na więcej
w końcu posmakowało

Cytat:
Napisane przez karolinee1983 Pokaż wiadomość
1. Miałyśmy w tym tygodniu wizytę szczepienną (pneumo) i Maja waży już 7862 g. Wiem, że dla niektórych z Was to nie dużo ale nasza raczej z tych drobniejszych, a i tak z 25 centyla wskoczyła na 50 więc pani doktor ją pochwaliła szczepienie zniosła, o dziwo, dzielnie - zapłakała tylko jak piguła wyciągała igłę, ale szybko się uspokoiła


4. dziś pierwszy raz stanęła sama przy kanapie
i

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
Jadę do fryzjera
miłej soboty, wieczorkiem się odezwę.
Miłego relaksowania


Witam się w tą słoneczną sobotę.. termometr na słońcu pokazuje 29 stopni nic tylko się opalać

Noc w miarę ok.. pobudka przed 6 standardowo..

marzena, piwnooka, blondynka niestety nie będzie mnie na spotkaniu.. Hania kaszle i smarka na całego.. nie chcę jej ciągnąć i jeszcze Wasze dzieciaczki pozaraża nie daj boże.. a szkoda, bo jestem w Poznaniu i chętnie bym Was w końcu poznała

Miłej soboty wszystkim życzę
Naataaszkaa jest offline Zgłoś do moderatora