Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII-VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-17, 18:15   #4553
jacieeeee
Wtajemniczenie
 
Avatar jacieeeee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 926
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez karolinee1983 Pokaż wiadomość
Powiedz mi, jak się Dominik przekonał do grudek i kiedy? Bo moja, mam wrażenie, że gładkie jedzenie to do roku będzie jadła i pytanie do innych mamuś również... Kiedy Wasze dzieci przekonały się do grudek w jedzeniu?
No jeszcze tak do końca się nie przekonał Zjadł co prawda cały słoik ale pod koniec już mu rosło w buzi. Ale większość obiadku przyjął ładnie.
Myślę, że to kwestia czasu. Dałam mu miesiąc temu i prawie wymiotował, dech tracił, a dziś już lepiej. Przez ten miesiąc dawałam mu papki, nie wprowadzałam tych większych kawałków jakoś stopniowo. Po prostu dziś spróbowałam jeszcze raz.

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Czesc.
Ktoś mnie jeszcze pamieta
Ma 30 stron zaległości
Nie wiem kiedy nadrobie. Nie mam czau o 8 do 14 jestem w przedszkolu (ostatni tydzień niestety ), mieliśmy problemy netem.
Agata jest chora. Najpierw 5 dni brała antybiotyk w syropie ale wypluwała i nic jej nie przechodziło. Od środy bierze zastrzyki Ale jest juz kolosalna poprawa.
Agata iała chyba jakiś skok. Bo w ciągu 1,5 tygodnia zaczęła raczkować i wstawać w łóżeczku, do tego ma 4 zębt, dwie dolne jedynki i górne dwójki. Wampirek mój mały
No, no. Martwiłyśmy się o Was


Byliśmy na zakupach. Kupiłam Dominikowi kurtkę, buciki i czapkę. Jutro go wystroję, że hej
Także Sweet podobne mieliśmy popołudnie
__________________
Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba ...

Dominik 29.07.2011r
jacieeeee jest offline Zgłoś do moderatora