Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII-VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 18:18   #4554
madzia1k1
Raczkowanie
 
Avatar madzia1k1
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Hej!!!

Ja tylko napisze, dziewczyny nie kłóćmy się, bo nie warto. lepiej cieszmy się, że wiosna przyszła (dzisiaj to nawet prawie lato 20st dzieciaczki nam pięknie rosną, niedługo będziemy pisać o roczkach więc wracajcie szybciutko, bo smutno by było bez Was (Zmalowana, Patik, Brunetka)

Nie odniosę się do postów, bo dzisiaj dzień pracowity bardzo, bo wiosenne porządki były. Dominik był u babci, więc mieszkanko lśni i pachnie. Ale miałam dzisiaj zapał jak nigdy pewnie przez ta piękną pogodę. Jutro wyruszamy na łono natury. Dominik będzie poznawał uroki lasu

A przedwczoraj mieliśmy bardzo ciężka noc, nigdy jeszcze od urodzenia tak się nie zdarzyło, że Dominik jak sie obudził o 1:30 z płaczem, to do 6:00 spał tylko godzinkę po tym jak dałam mu nurofen 0d 3:30do 4:30 i tak jęczał przez sen, aż się obudził i znowu zanosił się płaczem. Może to ząbki, ale w dzień już było ok i dzisiejsza noc też dobra. Jest jeszcze możliwość, że po krupniczku, który pierwszy raz jadł, chociaż nie wydaje mi się, żeby bolał go brzuszek.
Tak mi było żal mojego żuczka, bo nawet jak go przytulałam to pojękiwał...
__________________

Największe szczęście dla ojca i matki
Nad dobra ziemskie, rozkosze, dostatki
To ich krew - życie, to ich własne dziecię.
Co im nad wszystko droższe jest na świecie.

madzia1k1 jest offline Zgłoś do moderatora