Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII-VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-17, 21:21   #4592
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez CrazyMachine Pokaż wiadomość
Moja młoda jeszcze nie śpi.... Już nie wiem co robić
U mnie do niedawna Domek też był o tej porze skowronkiem
Coś męczy Idę czy poprostu nie jest jeszcze śpiąca?

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
Marzena wystroję jutro Domka, walnę mu fotę i wstawię wieczorem do klubu... jak nie zapomnę
Ja Ci dam zapomnę

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
A Ja z uczelni ledwo żyję.
Ale Wam zazdroszczę tych zakupów. Ciuszki, łaszki, jakieś butki dla dzieci... ja mogę pomarzyć...Strasznie mi źle z tą niemocą finansową. Na nic nie mogę sobie pozwolić. Tak strasznie chciałabym coś zmienić, iść do pracy...Ale żłobek kosztuje, i z pracą u mnie z weekendami nie da rady.
Kochana, jeszcze przyjdzie taki czas kiedy pójdziesz do pracy i będzie mogła sobie na więcej pozwolić. Rogi będzie starszy, pójdzie do przedszkola a Ty bedziesz sie spełniała zadowowo, jesteś jeszcze młoda, całe zycie przed Tobą

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
Ja dzis się podłamałam troche.
Mam sie opiekowac babcią, dziś wrócila ze szpitala, i ogolnie to jej stan zdrowia: leży. Cały czas lezy.
Do tego nie kontroluje juz wlasnych potrzeb, trzeba caly czas ją sprawdzac, w sencie wc. musi czesto jesc, i to diete jak niemowle, Karol moze więcej.

No, to mam dwojke dzieci i babcie. Mało tego, nie na miejscu...
Ojej to nieciekawie
Nie ma Ci może kto pomóc?

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
eee tam - nie ma co pokazywać - zwykłe włosy do ramion, tyle że pocieniowane i nie wyglądam juz jak pudel
Mimo wszystko chciałybyśmy zobaczyć

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
A wogole to muszę Ci posłodzic Natko
Jesteś bardzo dojrzała jako matko i żona
Mimo młodego wieku ogarniasz rodzine i jeszcze studia

W Twoim wieku to ja jeszcze telik - menelik byłam

Zapomnialam dodać ze Tzta wygrało na Pepkowe
Więc jestem słowiańskich wdowa do wzięcia
Ojej Teliczku strasznie mi się miło zrobiło kiedy to przeczytałam. Dziekuję

Domek miał dzisiaj tylko jedną drzemkę na spacerze i o 20 padł jak kawka. Wybudził sie dwa razy, ale wystrczyło, że mu ponuciłam i dalej śpi. Chyba naprawdę udało mi sie go choć trochę wyregulować

I jeszcze mam pytanie, otóż Dominik w tym foteliku samochodowym nie chce leżeć, cały cza glowę zadziera do przodu i tak jedzie. Mało tego cały czas wychyla się żeby patrzeć na mnie. Przyciągam go na maxa pasami, ale on i tak sie odchyla. Wydaje mi się, że to nie jest zbyt bezpieczne. Nie mam możliwości wożenia go z przodu, bo niestety nie da się u mnie wyłączyć poduszki i nie mogę go odchulać cały czas do tyłu. Teraz nie wiem czy nie będzie bezpieczniej go przesadzić już do następnego fotelika? Wolałabym go jeszcze powozić w tym mniejszym, bo wiem że to jednak najbezpieczniejszy fotelik...
POMÓŻCIE!
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora