Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Therm line forte dawki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-19, 11:16   #6
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Therm line forte dawki

Cytat:
Napisane przez ewka49 Pokaż wiadomość
CZy ja dobrze zrozumiałąm?
Term Line należy brać na pusty żołądek? Czyli nie ma znaczenia czy ja mam dużo ruchu? On nie spala to co zjem, tylko wchłaniany jest przez pustym żołądek?
Ja jem śniadanie o 6,00, drugie o 10,00 i trzecie o 14,00, obiadokolacje o 18,00. Spać idę o 23,00. Wszystkie moje śniadania to kanapki. Jedyny gotowany posiłek to obiadokolacja. Ćwiczę 2x w tygodniu 17-ej po godzinie.
To jak mam go przyjmować?
Chcę do końca maja schudnąć 4-5 kg, czyli około 8% swojej obecnej wagi.
ewka49, Therm Line jest preparatem o działaniu termogenicznym. Jego zadaniem jest spalanie istniejącej już tkanki tłuszczowej.

Zalecamy jego przyjmowanie przed ćwiczeniami (jeśli ktoś ćwiczy), lub przed posiłkami (jeśli ktoś nie ćwiczy). Dlaczego?

Przed ćwiczeniami, gdyż znacząco wzmocni on naturalną termogenezę podczas ćwiczeń, dzięki temu będą one znacznie efektywniejsze - spalimy więcej tkanki tłuszczowej.

Przed posiłkiem, gdyż proces termogenezy zachodzi w sposób ciągły - nie tylko podczas ćwiczeń. Do jego wzmocnienia potrzebne jest jednak odpowiednie przyswojenie przez organizm składników preparatu. A najlepiej przyswajane są one, gdy żołądek nie jest zapełniony - a więc na około 30 min przed głównymi posiłkami.

Podsumowując, bierz pierwszą dawkę o 9.30 (przed drugim śniadaniem) i drugą dawkę o 16.30 przed ćwiczeniami.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora