Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Holandia
Wątek: Holandia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-21, 15:17   #2569
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Holandia

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
Te wymienione przeze mnie można znaleźć w niemieckich rossmanach, jak ktoś ma blisko do granicy, niemieckie dm'y mają też serie naturalną Alverde i zastanawiałam się czy holenderskie drogerie też jakąś swoja posiadają, nie musi to być żadna z tych, tylko jakis zamiennik.
Niestety kosmetyki do włosów zużywam bardzo szybko, więc musiałabym miećna nie osobną walikę
Kiedy używałam zwykłych typu loreal czy garnier, nie miałam problemu, bo mogłam się latwo zaopatrzyć
Aleksandria łączę się z Tobą w bólu sama uwielbiam Alterre i bardzo mi jej tu brakuje
Cytat:
Napisane przez MaLi_1985 Pokaż wiadomość
Gregia ja jestem przez Uitzendbureau, jak juz pisałam wcześniej bezpośrednio przez PostNL nie ma szans na etat. Pracuję 5 dni w tygodniu. Jeden tydzień popołudniówki a następny nocki i tak w kółko. Ale zasadniczo nie narzekam bo odkąd jestem w Holandii to najbardziej stałe miejsce pracy
Mali dziękuję Tobie za odpowiedź. Powiedz czy żeby sie przez Uitzendbureau dostac do takiej pracy to muszę znac holenderski, bo u mnie to dopiero początki z językiem Rozumiem ,że wysyłałaś swoje cv na konkretne stanowisko na stronie Uitzendbureau.nl czy inaczej?
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując