Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ambitne wizażanki część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-21, 19:37   #207
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Ambitne wizażanki część 3

Ale jestem zmęczona, a kolejne 2 dni wcale nie będą lżejsze. Jutro wysyłają mnie po praktykach na seminarium (po angielsku, ciekawe jak dam radę po całym dniu ganiania za obowiązkami ), z którego muszę przygotować notatkę dla szefa.

Wróciłam przed chwilą z wizyty u alergologa, trochę dziwna to była rozmowa, nie rozumiem czemu za każdym razem chcą mi wcisnąć odczulanie, kiedy wystarczy mi branie lekarstw 2-3 tygodnie w roku ... a tak kilka lat musiałabym się kłuć a nie wiadomo jakie byłyby rezultaty. Znając moje szczęście, wyszłoby zupełnie na opak

Nadziejko, bardzo ładnie wczoraj pracowałaś, mam nadzieję, że głowa w końcu przestała boleć.
Fen, przypomnij proszę co to za artykuł, wyleciało mi z głowy, a każdy wie, że jestem łasa na takie rzeczy
Aninku, jak poszło? Pewnie niepotrzebnie się tylko stresowałaś
Martika, fryzjer ma się dobrze i bardzo się cieszył ze swojego dzieła na mojej głowie, zresztą jak zawsze Ważne, że mam już lekko na głowie i spokój na jakiś czas ... kiedy mnie zobaczył stwierdził, że ślicznie wyglądam z długimi włosami. Żeby było jasne, długie włosy w mojej wersji są max. do ramion
Kolorowatecza, 40 dni to dużo czasu, dasz radę Sama do książki z wosu zajrzałam wieczór przed, a rozszerzenie napisałam na 98% ... ale to zawsze było "mój" przedmiot. Co zdajesz?
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora