Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-27, 11:25   #1991
xkejti
Raczkowanie
 
Avatar xkejti
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 99
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;33165356]Oj oj Przy wprowadzaniu nowej pielęgnacji jakikolwiek radykalizm powinien być karany konfiskatą kosmetyków Wszelkie nowe produkty powinny być wprowadzane pojedynczo - bo teraz nie wiesz czy zaszkodziło Ci coś konkretnego, czy skóra oszalała po prostu, bo na nią nałożyłaś tonę nowych specyfików.
Po drugie, z tego co już zdążyłam zauważyć, efektów działania naturalnych kosmetyków nie widać po tygodniu czy 2.
Jeśli Cię wysypało, to radziłabym odstawić wszystko co stosujesz, zostawić jedynie hydrolat oczarowy i dać skórze wrócić do poprzedniego stanu - z tydzień, dwa. A potem od początku wprowadzać po jednym kolejne produkty.[/QUOTE]

damn, chyba masz rację nadgorliwość gorsza od faszyzmu, w tym wypadku również. dodam że jeszcze zaczęłam stosować piling enzymatyczny ciężko będzie mi to teraz odstawić wszystko, no ale zobaczę czy wróci mi cera do normalności. a olejek myjący mogę stosować?
__________________
"Wiara w coś nie jest tym samym, co wiara w to, że w coś wierzymy”
xkejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując