Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-29, 15:25   #201
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
TmargoT - jak na piegi i naczynka to pomaga - mi chodziło o plamki potrądzikowe które mam i o ogólna poprawę kondycji skóry w tym także zmarszczek.
Ale po tym co naczytałam się o RF czyli falach rdiowych samych albo dodawanych do IPL to na to w zyciu bym nie poszł.a Ale ten sam IPL to mi chodzi po głowie....

oo - a tu jest o tej ofercie choćby - no to nie rozumiem kłamią wszędzie czy jak jak piszą że to jest tez zabieg przeciwzmarszczkowy?????? ???????????????

"Fotoodmładzanie
Wiązka światła oddziałuje tutaj na włókna kolagenowe. To szybki sposób nie tylko na wygładzenie zmarszczek, ale i na poprawę owalu twarzy. Podobnie jak w przypadku zamykania naczynek, także po tym zabiegu możesz wykonać makijaż.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Aaliyah1981 oooo o właśnie o thermage - to własnie o tym sie naczytałam tyle złego od dziewczyn które robiły ten zabieg i wypowiadają sie po ok roku od zabiegu (serii zabiegów).
Take to odpada. Ale ja myślę o IPLu
czyli sam ILP na naczynka nie jest szkodliwy,ale z dodatkiem RFjuż tak?
dobrze rozumiem?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując