Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-30, 10:43   #2012
wolfshade
Raczkowanie
 
Avatar wolfshade
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 171
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
43 zł -Drogie to winogronowe ! Warte jest tej ceny?

A czy serum 3xrose było by dla mnie OK? Czy mogłabym używać jednego serum (np to winogronowe) na dzień a drugiego olejkowego na noc? Czy to nie za dużo ?


Nie używałam serum winogronowego z BU - ale patrząc na skład - nie lepiej zainwestować w składniki na mazidłach? Przeciez tu jest mleczko winogronowe (5,40 za 30 ml...), HA (polecam potrojny z mazideł, lub podwójny z naturalisa 19-24zl za 100 ml!!!), witamina C olejkowa (tu jest nieco drozej bo ok 15 zl za 2g, naturalis/mazidła) i
Resweratrol = ZSK lub mazidła (5-16zl za 2-10 g, na ZSK wyciag zawierajacy ta substancje, na mazidłach czysta substancja aktywna) = wiec kwota zblizona do owych 43 zl (50-60zl), a mozna sobie ukrecić znacznie wiecej niz 40 ml (*poza wit C). Ja zrobiłam takie serum, jedynie bez wit C, i uzywając wyciagu z winogron (2 rodzaje z ZSK) a kwota mniejsza niz serum z BU. W sumie wielki plus za wit C, ktora rzeczywiscie jest droga i resweratol.
wolfshade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując