Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-02, 10:15   #4785
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez mmmajeczkaaa Pokaż wiadomość
Zdecydowalam sie odezwac w tym watku,bo mysl o retinoidach doustnie nie daje mi ostatnio spokoju. Sytuacja u mnie jest taka ze teraz cera wyglada dobrze-nic nie wyskakuje,jedynie przebarwienia,ale to przez to ze biore trzecie opakowanie tabletek anty,wczesniej non stop cos,przez 2 lata,nic nie pomagalo na stale(mysle ze byl to srednio nasilony ale uciazliwy tradzik)jestem pewna,ze kiedy przestane brac tabletki to wroci,bo juz raz tak mialam po odstawieniu.
chcac sie pozbyc problemu raz na zawsze rozwazam izotek. Tyle ze bede w Polsce w maju na jakis miesiac a cale wakacje spedze we Wloszech,wiadomo jakie tam slonce. W zwiazku z tym prosze o porade czy w takiej sytuacji mozna zaryzykowac rozpoczecie od maja? Miala ktoras z Was taka sytuacje?
Jezeli masz zamiar odstawic hormony to tylko chce ci napisac, ze podczas brania retinoidow musisz obowiazkowo sie zabezpieczac hormonmami, inaczej lekarz ci nie przepisze. Musisz wypelnic specjalne zaswiadczenie, ze sie zabezpieczasz poniewaz retinoidy sa tak silne, ze ryzyko ciazy musi byc minimalne. Wiec jezeli chcesz przestac w tabletkami anty to raczej twoja droga nie powinna prowadzic przez Izotek.
pozdrawiam
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora