Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-03, 11:31   #2767
anna99302
Zadomowienie
 
Avatar anna99302
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
Ja tez tak dziwnie tylam i chudlam.
Ale u nas rodzinne jest tycie w brzuch.
Moze cos tam ew. pojdzie w uda, ale zawsze mialam tak, ze ogolnie bylam szczupla, mialam fajna figure, tylko brzuch wystawal. Chcialam go zrzucic, cwiczylam, mialam diete. Brzuch wygladal lepiej, ale pozniej jak przestawalam odpowiednio jesc i cwiczyc - znowu tylam tylko w brzuchu.
to tak jak ja... odkąd wyprowadziłam się do stanów w wieku 17 lat..to zawsze miałam brzuch..... potem wracaliśmy do Polski brzuch spadal a jak znowu tam to znowu brzuch a teraz przez ostatnie lata to już w ogóle zawsze miałam
Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Hej Ale pędzicie od rana

U mnie zimno, brzydko, wieje, leje a u męża w pracy (kilkanaście km od domu) leży śnieg

Wczoraj nie zdjęłam prania z balkonu-to dziś ściągałam mokre Do tego część nadaje się znów do prania, bo spadła na podłogę

U mnie studniówka 100 dni do terminu
100dniówka świetną okazją do party jest

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
Tak, ale chodzenie na ogromnych pieniach zamiast nog nie jest przyjemne.
Jeszcze pamietam jak mi w ogole nie bylo widac kostek
świetnie! nie mogę się doczekać!
Cytat:
Napisane przez eninka84 Pokaż wiadomość
Ja ważne te 48 kg bo przytylam 4! Przed ciaza było 44 . Mam 158 cm więc było ok wczoraj tez oglądałem wózki, chyba kupimy Grandera Red, to najlepszy wozek na rynku. Zastanawiałem sie jeszcze nad Navingtonem i Tako, ale najlepszy jest grander więc chyba go kupimy.
Właśnie w sumie to ja nie mogę sie połapać w tych tygodniach termin mam na 20 sierpnia z usg. Ciekawe co sie kryje w moim brzuszka. Jak chłopiec to Tymon, jak dziewczynka to Nadia i marze o dziewczynce w ostatnim czasie, pewnie dlatego ze czuje ze bedzie chłopiec najważniejsze żeby było zdrowe oczywiscie!
Eninko to tyle wzrostu co ja a ja 48kg wazyłam jak miałam 16 lat. po raz ostatni ale mój mąż zawsze oceniał, że cycki to lekko 3kg...

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja tylko na szybko się przywitam w nowym wątku, i zmykam. W piątek spadamy na dwutygodniowy urlop, więc teraz sporo zamieszania. Dzisiaj byliśmy u lekarza, wszystko OK, nasze dziecię obróciło się w tak piękny sposób, że było do góry nogami i tyłem, więc pooglądaliśmy sobie szczegółowo serce i to tyle atrakcji Wszystko jednak jest OK, po urlopie jeszcze jedna wizyta i glukoza, od razu 75. Za to okazało się, że u mojego lekarza na NFZ jest 4D, tym razem niestety główny aktor przedstawienia odmówił współpracy, ale następnym razem będzie można zrobić, bo lekarz sam to zaproponował. Miła niespodzianka, nie ma co, i trochę kasy w kieszeni.

Trzymajcie się wszystkie mocno, ściskam kciuki za wszystkie wizyty i postaram się jakoś nadrobić po powrocie...

(PS: Z szukaniem miejsca na urlop w ciąży mieliśmy ubaw jak nigdy w życiu... Zawsze szukaliśmy maksimum atrakcji, aktywności, rzeczy do zwiedzania -- teraz ma być maksymalnie wygodnie, ciepło, wszędzie blisko i dobre jedzenie )
to płci nie dało rady ocenić?
Cytat:
Napisane przez karolka110 Pokaż wiadomość
to autorska nazwa mojego Małżonsia też mi się podoba....

a masz rację Kochana objem się, ah objem....już w piątek pierożki ruskie u Mamuśkia i jeszcze mi zdradziła, że ma zamrożone uszka z Bożego Narodzenia- a to jest to co kocham najbardziej na świeciea do tego ciasta i inne smakołyki....chyba przytyję
Bardzo fajne są bimbałki haha nawet nie mów o takich smakołykach bo już
anna99302 jest offline Zgłoś do moderatora