Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-06, 08:56   #1053
tejsha
Raczkowanie
 
Avatar tejsha
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 328
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: IV

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
Nie chodzi o bycie nową na forum, tylko o bycie nową w wątku, ktory ma juz entą czesc. Niekiedy dziewczyny tworzą takie dosyć hermetyczne towarzystwo i nielatwo się wbić (i nie mowię tutaj o jakimś konkretnym wątku, tylko ogolnie). Wiem, co mowie, bo tez to na początku forumowej kariery przerabialam. Dlatego nie zniechęcaj sie, poczekaj ze dwa, trzy dni, jak nikt ci nie odpowie to podbij pytanie, napisz je na kolorowo, pogrubiona czcionka i tyle

A żeby nie bylo tak kompletnie offtopowo to uaktualniam zdjecia moich wlosow. Trzy tygodnie po hennowaniu, zakręcone na papiloty na 15 min. Naturalnie mam falowane, ale jak chce sobie podbic skret to krecę na papiloty. Pierwsze dwa zdjecia z blyskiem, trzecie bez. Przepraszam za to, ze trzecie jest takie ciemne, ale naturalne swiatlo jest tak koszmarne, ze to jedyny, niezamazane zdjecie, ktore udalo mi sie zrobic.

I przepraszam, za braki w polskich znakach ale od jakiegos czasu mi klawiatura szwankuje.
śliczne wyglądają na takie zdrowe brawo

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Mrs Whisper Pokaż wiadomość
Wpadam, żeby pochwalić się włosami mojej przyjaciółki.

Marzę o takich, oddałabym wiele za takie pukle. A wy co sądzicie?
ale włosy śliczne, długieeee, błyszczące, zadbane ... czego chcieć więcej ??? gratulacje dla przyjaciólki
__________________
"Cierpliwym kwitną nawet skały"


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=408704
tejsha jest offline Zgłoś do moderatora