Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 13:00   #3736
marlena1000
Przyczajenie
 
Avatar marlena1000
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 23
Dot.: pomocy, potrzebuję rady :)

Hej. Na lato raczej rozjaśnia się włosy gdyż promienie słoneczne jeszcze bardziej rozjaśniłyby włosy,a jak byś jeszcze je spłukała sokiem z cytryny i pozwoliła włosom wyschnąć na słońcu to... Ale też rozjaśnianie jest bardziej szkodliwe niż przyciemnianie więc jeśli masz matowe,zniszczone włosy to ufarbuj włosy na brąz. Czytałam w "Urodzie" że ten kolor jest idealny dla matowych,suchych i zniszczonych włosów gdyż brąz bardzo dobrze odbija światło,lepiej od blondu co mnie zaskoczyło. Masz jasną,bladą cerę to ciemny brąz by ją ożywił. Kolor oczu-z tego co widzę na fotce masz niebieskie a brąz bardzo ładnie podkreśla błękitne tęczówki. Radziłabym ci ciemne odcienie brązu (czekolada np),przeczytałam też że ten kolor najłatwiejszy jest w utrzymaniu i pielęgnacji bo włosy blond szybko tracą blask,może żółknąć. Uważam że ładnie by ci było w takich włosach (piosenkarka Ramona Rey ma takie brązowe,kręcone włosy i czytałam w "Show" że jej fryzura idealnie pasuje do jej jasnej,porcelanowej cery) Pzdr.
marlena1000 jest offline Zgłoś do moderatora