Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-23, 05:52   #2170
Gacuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 346
GG do Gacuchna
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez Rotis Pokaż wiadomość
Nie wiem jak ten krem może wpływać na Twoją skórę przy OCM, to musisz sama sprawdzić. Natomiast co drugiego problemu to wydaje mi się, że jednak 20% rycyny to za dużo w Twoim przypadku - zmniejsz porcję. Mnie też tak podrażniło (taka sucha kaszka), zmniejszyłam olejek rycynowy i teraz jest dobrze. Zresztą po kilku miesiącach z OCM uważam, że rycyna jest dosyć inwazyjna - należy ją stosować z umiarem, właściwie tylko na początku a potem stopniowo redukować ją z mieszanki. Ja mam dwie, jedną jak pojawią się problemy (wypryski przed okresem) a drugą łagodną, bez olejku rycynowego, która służy mi do codziennego demakijażu i pielęgnacji. Musisz sama sprawdzić co powoduje problem, bez eksperymentu się nie obejdzie.

PS. spróbuj jako bazy użyć jakiegoś neutralnego olejku, np. z pestek winogron albo czegoś, co nadaje się do skóry normalnej. Sezam + rycyna jeśli masz wrażliwa skórę, to chyba za mocny zestaw.
w sumie nigdy jakoś nie była specjalnie wrażliwa, teraz jakieś hocki klocki odstawia, ale też bez przesady bardzo Ci dziękuję za pomoc
Gacuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując