Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-04, 06:52   #2215
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przede wszystkim odstaw OCM, to moja rada, ale oczywiście nie musisz się do niej stosować.
Kup sobie zamiast tego naturalne mydło najlepiej na początek takie dla dzieci, np z Lawendowej farmy, albo Savon Du Midi kwadratowe, do tego Płyn micelarny Argile Provence, Białą Ziemię wulkaniczną Logony, mleczko (Cleanser) Aubrey Organics Green tea i tonik z tej samej serii i gąbeczki celulozowe z rossmanna. Kremu żadnego nie kupuj. Na dzień po umyciu używaj tylko toniku, na noc albo micel, albo tonik i na to kropelka oleju, albo sam olej, oczywiscie po gruntownym oczyszczeniu cery pozostalymi produktami.
Co do BU, to wybierz jedną rzecz, wg mnie na lato i tak nie ma co kombinować z kwasami i witaminą C. Więc przełóż BU na jesień.

Co do szamponu to polecam Yves Rocher, albo droższe np Kuomaye. Maski i odżywki alterry są super wg mnie sa świetne i do tego tanie. Na razie nie ma sensu szukac dalej, chyba, że nie bedziesz z nich zadowolona.
Korah, a probowalas OCM? ja bym nie odstawiala tak po prostu... uwazam, ze to swietna metoda - bez podrazniaczy, wysuszania. a domywa pierwszorzednie nie, przepraszam, "domywa" to zle okreslenie oczyszcza!!! wiec moze jesli mysza dobrze sie z ta metoda czuje, to zostawic. a glinki czy jakies mydelko po prostu od czasu do czasu dodatkowo?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora