Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-06, 19:29   #1861
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez monden Pokaż wiadomość
Ufff dobrze że znalazłam taki wątek jak ten.

Na poczatek się przywitam i zmykam czytać od początku o farbowaniu.
A teraz proszę Was o pomoc.Mam kolor włosów (hmm brazowy z refleksami rudymi) a chce zmienic na taki jak na zdjeciu. Moja prośba do Was kobitki podpowiedzcie mi jaka farbe mam kupić. Jedna z forumowych kolezanek podpowiedziała mi ze alfaparf 6.1 i woda 3%.
Na tej ostatniej fotce są jaśniejsze włos niz poziom 6, jakoś mieszany 7 i 6 chyba... , pamętaj, że jak na ciemne położysz 6 to mogą wyjść bardzo ciemne, pod czerń. Lepiej zrobić najpierw mieszankę 7.1 i 6.1. i jak wujdą za jasne to wtedy zrobić samą 6.1, bo lepiej przyciemniać jaśniejsze, niż rozjaśniać za ciemne (bo to już nie jest proste, bo farba farby nie rozjaśni!!!)
.1 po przecinku oznacza popiel, niebieski i neutralizuje rudy do neutralnego brązu. Jeśli to nie pokryje, to kup naturę 6 i 7 lub samą 6 i niebieski mixton/korektor koloru/niechcianego refleksu, musi byc tej samej firmy co farna natura. Mixu dodaje się parę cm wyciśnietej z tubki glisty.
A ten twój kolor nie jest bordowy?
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując