Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MY STYLE DIARY po polsku II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-06, 10:18   #178
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: MY STYLE DIARY po polsku II

Cytat:
Napisane przez SarahMoon Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku,
Wklejam 2 zestawy ze świąt, ten z różowym sweterkiem z Wigilii.
Przepraszam za fatalną jakość zdjęć, większość robiona telefonem
Różowy swterek i ten zestaw w fioletach..Bardzo trafione

Cytat:
Napisane przez jaszmurka Pokaż wiadomość
Tamten wątek został zamknięty i nie zdążyłam się wypowiedzieć

Ya! jaka cudna koszulinka
Skąd masz?

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1167579935
Ta cud - koszulka jest firmy Bench (?) i pochodzi z mega-super-hiper modnego sklepu...może słyszałaś gdzieś nazwę..."Lump"

Cytat:
Napisane przez stellios Pokaż wiadomość
Wklejam moj zestaw sylwestrowy, a raczej jego malutka czesc ...
Na nogach mialam czarne sandałki a w rece mala czarna torebeczke.

Sylwestra nie spedzalam w jakims szczegolnym miejscu, dlatego postanowilam, ze nic nowego sobie nba ta okazje nie kupie ... I tak skonczyły sie na tym, ze zalozylam sukienke mng, kytora w lumpie kupilam za jakies 10 zł, a reszta tez z szafy ...

Moja mama byla zbulwersowana wielkscia dekoltu, brakiem stanika, i nie dowiera do dzis, ze biust mi nie wyszesł z tewgo dekoltu
TŻ byl natomiats oczarowany, inni też mówili, ze wygladam ładnie, inaczej niz zawsze, wyjatkowo itp. A ja sama czułam się w tym dobrze...

A najwazniejsze, ze nie musiałam nic na siłe kupowac Jedynym stresem, był fakt, ze tzreba było ja zwezac z rozmiaru L, i bałam się że krawcowa nie zdarzy, ze zrobi cos nie tak ... zwłaszcza jak za przy pierwszej wizyciue stwierdziła, ze dkolt ona by zszyla, bo inaczej NA PEWNO bedzie widac stanik, i ze nie bedzie ładnie wygladalo
stellios e..ten..tego..bardzo, ale to bardzo odważnie. Wygląda super, ale jakbym ja wyszła bez cyckonosza, to bym kogoś na pewno cycem zabiła... Zazdroszcze

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Prosze o pomoc, który z tych zestawów mogę jutro ubrać na uniwerek. Jeśli w ogóle któryś. Kakieś wskazówki i modyfikacje... bo rano nie zdążę się przebierać, więc szykuje sobie ubranko dziś
Wszystkie zestawy mi się podobają, ale zdradz proszę tajmenicę co to za cudo? https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1168021573 Ja mam mola na punkcie takich ubrań

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
dwa zestawy z nowymi ciuszkami
Oba bardzo mi się podobają, śliczna ta kamizelka z szarfą

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Tootsie:2 A ja się z tym bolerkiem dziwnie czuję, ponieważ ono jest bardzo krótkie, było w komplecie z bluzką na ramiączkach, zobaczcie.
Drugie pytanie: mogę nosić taki pasek? Nie mówię, że w taki sposób, ale czy nie jest obciachowy, czy coś
I ostatnie: chyba najbezpieczniejszą kombinacją będzie zwykły czarny sweter(obawiam się, hm...udziwnień
Tak jak napisała muron talia robi wrażenie.. po za tym bardzo ładnie wyglądasz

P.S. canile świetne spodnie

P.S. 2 Nasteczko tak jak dziewczyny uważam, że jest okej i nie ruszałabym ich Bardzo fajnie się prezentują. Ale masz ładną figurę...miodzio
__________________
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora