Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-08, 20:37   #2851
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Gdyby jeszcze ta Delia jakieś normalne pędzelki miała, to nawet bym sobie tę kartę wyrobiła
szkoda pazurka, ale może skróć resztę troche i tego zaokrąglij co?

A ja dzisiaj Delię kupiłam, bo mi sie przyglądała i ma kolor hmmm sraczkowo zółty Ale wzorknik zmalowałam i chyba bedzie git (4,60 + zmywacz kwiatek gratis ale tym to tylko płytki do stemplowania można traktować)

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Wy nie żartujecie, prawda? Ja się zawsze śmiałam z tych wszystkich cud balsamów na cellulit, rozstępy, większe piersi, węższą talię, a tu proszę. Chyba z podkulonym ogonem sięgnę po ten specyfik na biust
ja mam ta Evelinkę do biustu, fajnie nawilża i mi zapach mega się podoba. Ale jestem mało systematyczna więc mi nic nie powiększył chyba (i raz dziennie sie wcieram... musze zacząc dwa razy )

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Mgiełka... raczej nie w tym rzecz. Gdyby tak było to wszystkie inne lakiery czy farby też by bąblowały, a już nieraz malowałem dwie warstwy na mokrą. Ale mogę się mylić. Temat wart zbadania
hmmmm no czy ja wiem... moze być różnie... może ktoś ma ochote na ten temat doktorat obronić gdzieś?

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Wygralam konkurs u Ewalucji moj pierwszy konkurs ever!
brawo

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Mgiełko, czyli 0 szans na wymianę? Bo dziś kupiłam kilka lakierów i teraz trzymam kasę na nailboxa...
wolałabym sprzedać bo w zasadzie chyba mam wszystko co mi obecnie do szcześcia potrzebne.... a zawsze to grosz w kieszeni..

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Te współprace mnie przerażają.
już czytałam dalej ze robisz testy alergiczne, ale ja przy takiej biedzie jak u ciebie trochę bym się bała chyba własnie.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
To jeszcze pokażę odrastającego fakerka - już w ogóle nie widać, że różni się długością znaczy ja widzę i Wy zobaczycie, ale nikt normalny tego nie dostrzega
super, tak jak się nie wie, to nie widac i tuning super

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
Kobietki,
mam pytanie czy takie paznokcie można można uzyskać na naturalnej płytce? Tak się zastanawiam czy to kwestia opiłowania czy malowania?
hmmmm mocno wypiłowane boczki (widać nawet miejsca gdzie płytka uformowała rowki po bokach Myślę, że przy sprzyjających wiatrach można tak wypiłować pazurki, ale z natury trzeba miec taki kształt też - ja swoich rozszerzających się ku wolnemu brzegowi i mocno przyrośnietych po bokach tak nie wypiłuje choćbym umarła...)

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Edit - no a wolny brzeg to faktycznie mało kto ma taki okrągły... chyba nikogo nie znam
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora