Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VIII.2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-09, 19:54   #53
dziubek79
Zakorzenienie
 
Avatar dziubek79
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 257
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość

Nie ja wymyśliłam tytuł Lili, ale też mi się bardzo podoba
Do bani się czuję
biedna
ja też powoli poddaję się choróbsku

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Czesc.

Moja zwinęła mi wczoraj pół ziemniaka z talerza i zjadła. A tak to łapkami chlebek, warzywa, owocki. Banana nie daje, bo raz jej stanął w gardle i się boje.
Jemy tez sposobem dziwacznym ja karmie łyżką ona sobie grzebie w misce i wybiera. Obok zawsze kładę łyżę i coraz częściej próbuje łyżeczką jeść.

Owoce daje raz-dwa razy dziennie. Ale ja mam duży luz do jedzenia

Wczoraj byłam na spotkaniu w Klubie mam. Agata się wyszalała z innymi dziećmi. Było super.
a dla mnie banan się wydaje bezpieczniejszy i mały jak nawet za duzo ugryzie to radzi sobie doskonale, za to jabłka nie dam bo sie krztusił a tartego nie lubi


to sobie poodpowiadałam w starym wątku
kopiuje tutaj

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
1. A co się stało?
2. Ogromny buziak dla łobuza. Na zdjęciu wygląda jak Pan Prezes.

słońce w K pisałam...

dziękujemy i przesyłamy buziaka dla Haniołka
a prezesem został juz dawno mianowany w domu

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
camilla brało dziecko szefowej mojej i nie pomoglo. w koncu to tylko suplement diety...[COLOR="Silver"]
nasz po tym zasnął ,ale moze to na zasadzie placebo

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Beata ja też raz Camille kupiłam i nic nie dała. Dentinox najlepszy.
Shira mail poleciał. Mogłam się po Tobie spodziewać takiego adresu mailowego . Dostałaś jeszcze 2 zdjęcia w gratisie, bo nie ma Cię na FB .

Zanka u nas też ciężko z kasą, Tż myśli nad drugą firmą... Wczoraj składaliśmy drugi wniosek o kredyt i czarno to widzę .

Babcia Tż dała nam na roczek małej 800 zł na fotelik dla Zuzy... Miała się tylko dorzucić ze 100 zł... Ale nie będzie jej na roczku, bo nie usiądą z moją teściową przy jednym stole. Strasznie przykra sytuacja.

Dodzwoniłam się do gina, jutro idę na 19.00... STRASZNIE SIĘ BOJĘ - trzymajcie kciuki, chociaż mam wrażenie, że i one nie pomogą .
super prezent !!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!


Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość


no dobra to tylko jeszcze spytam - jak długo wyrzynały się górne jedynki waszym pociechom?
bo moja ma juz jakos od 5 dni tak spuchnięte bule na dziąśle i widac że ją boli i tak się zastanawiam jak długo to potrwa

oj u nas bardzo długo te jedynki szły, moze 2-3 tygodnie

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile owoców dajecie dzieciakom dziennie?

1 banan dziennie to standard, czasem gruszka.

Cytat:
Napisane przez alibany Pokaż wiadomość
Ala ma 2 dolne jedynki. Daje jej całego paluszka, bo jak widzi, że jem to nie da się oszukać chrupkiem Albo go memla, że robi się miękki, odłamuje sobie mniejsze kawałeczki. Kurcze może jestem nieodpowiedzialna, ale się zbytnio nie przyglądałam, jak ona go zjada. Po prostu daje i za chwile go nie ma Po prostu nigdy się nie zdarzyło zakrztuszenie u nas, bym musiała interweniowac. Zawsze odkaszle, wypluje, radzi sobie rewelacyjnie. Mam duże zaufanie do jej umiejętności jedzenia. jak ma za dużo w buźce to wypluwa sobie na rączkę i dawkuje mniejsze porcje

A jak dajecie kanapki dzieciom np.z szyneczką, to też tak jedza, że najpierw ściagają szyneczkę i ją zjadają, później chlebek? Moja tak praktykuje!
nie, mój gryzie wszystko po równo

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość




aaaaaaaa i witam się w nowym wątku

Edytowane przez dziubek79
Czas edycji: 2012-05-09 o 20:03
dziubek79 jest offline Zgłoś do moderatora