Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tłusta cera.
Wątek: Tłusta cera.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 11:31   #294
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Bardzo tłusta cera- dziewczyny błagam pomóżcie mi!

Moim zdaniem za duzo jest tego wszystkiego na raz.Bo jesli lysanel to redermic juz nie, tak samo maseczka aspirynowa i potem lysanel, i effacklar K
Moim zdaniem to wlasnie jest przyczyna podraznienia, za duzo dobrego na raz, ja bym ograniczyla troche niektore specyfiki i nie mieszala kwasow z wit. c i kwasow z kwasami.
Jesli np. chcesz jednego wieczoru zrobic maseczke aspirynowa, to po ok. godzinie po jej zmyciu naloz lekki krem nawilzajacy (moze byc np. Calma HLC nawilzajaca, ok. 9 zl. )
wazne jest tez zeby kilka dni w tygodniu dac skorze odpoczac i nie nakladac zadnych kwasow, tylko sam krem nawilzajacy.

A redermic albo flavo mozesz stosowac na dzien pod jakis krem z filtrem

JA bym propowala taki system:
noc1: zel do mycia, lysanel, krem nawilzajacy
noc2: krem
noc3:zel, effacklar
noc4:krem
noc5: zel; lysanel,krem
i tak dalej

a na dzien wit.c+filtr

razw tygodniu zamiast lysanelu lub effacklaru mozesz uzyc glinki lub maseczki aspirynowej

Przy stosowaniu kwasow wazne jest, zeby dac skorze troche tez odpoczac i pozwolic jej samej sie zregenerowac, nie przesadzac z iloscia nakladanych kosmetykow, stad wlasnie podraznienia,

JEst jeszcze taka opcja, ze ktorys kwas po prostu Tobie nie sluzy, jak dlugo ich juz uzywasz?
nie wiem tez co to za krem z Y.R., moze on ma w sobie cos, co podraznia, moglabys napisac ktory to i wkleic sklad?
__________________
Living my dreams, not to dream my life!



Edytowane przez kasiahan
Czas edycji: 2007-01-07 o 11:54
kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując