Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-11, 14:51   #5041
Marzena17
Rozeznanie
 
Avatar Marzena17
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: lubin/wrocław
Wiadomości: 638
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez natmach Pokaż wiadomość
Witam, od razu na wstępie mówię, że jestem tu nowa i mam kilka pytań co do stosowania Aknenorminu osób które są w trakcie albo już skończyły stosowanie tego leku.
Po tygodniu stosowania leków jedyne co to wysychają mi usta, zawsze miałam wrażliwą skórę, więc teraz szczególnie się o nią boję. Chciałam się dowiedzieć jakie polecacie balsamy do ust i twarzy oraz do całego ciała. Chciałam się również dowiedzieć czy występowało u kogoś wysuszenie skóry głowy i łupież i jaki szampon byłby dobry.
A i również chciałam się zapytać o tak zwany wysyp, kiedy on występuje i po jakim czasie mija .
Jeżeli chodzi o dawkę to stosuję Aknenormin 20mg dwa razy dziennie .
Z góry dziękuje bardzo za udzielenie mi pomocy
Yyyy, tu jest 168 stron na ten temat, przeczytałaś chociaż jedną?

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Alergii... hmm dawno nie miałam robionych testów, chyba muszę nadrobić... Ciężko mi sobie skojarzyć co takiego zjadłam żeby aż takie skutki były, chyba nic innego niż zwykle...[COLOR="Silver"]
.
Kurcze, nie wydaje mi się, żeby to było spowodowane retinoidami... Może tak na słońce reagujesz, albo słońce w połączeniu z retinoidami. Ciężko powiedzieć. Potrzebne Ci badania na pewno. A jakie zastrzyki dostałaś od lekarza?
__________________
"Czuj się dzielny, działaj tak, jakbyś był dzielny...
Jest bardzo prawdopodobne, że atak odwagi zastąpi atak lęku."
William James
Marzena17 jest offline Zgłoś do moderatora