Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-18, 15:12   #3432
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
mam dla Ciebie próbkę tego certyfikowanego Nutgrass


no właśnie jestem załamana! niecertyfikowane Khadi świetnie domywały moje włosy, a po Nutgrass są najzwyczajniej w świecie niedomyte. trochę mnie to zdziwiło, bo ten sam detergent. Zaczęłam czytać recenzje i patrzcie na co się napatoczyłam [KLIK]. Siempre la belleza pisze, że nie dość, że zmienił się skład niecertyfikowanych szamponów, to do tego okazało się, że stary skład nie był prawdziwy! Wszystkie niecertyfikowane stare wersje były w rzeczywistości na SLS! i już wiem dlaczego włosy były po nich takie czyste i puszyste, do tego rozwiały się moje wątpliwości co do dziwnego zapachu khadi aloesowego... ja tego SLS nie wyczułam bo nie jestem wrażliwcej, najgorzej, że winę za nadmierne przesuszenie zwaliłam na odżywkę JMO, bo jak używałam szamponu z maską Alterra to było ok. Khadi jest u mnie spalone, bo nawet jeśli certyfikat zapewnia mi rzetelny skład tego Nutgrass to i tak już nie ten sam efekt, bo mam niedomyte włosy...

ale numer chyba trzeba miec własne laboratorium w piwnicy.
Khadi nigdy nie podawała na opakowaniach pełnego składu, no ale to juz przesada, że dystrybutorom ściemy wciskac, bo przecież na tej podstawie wiele z nas podejmowała decyzje o zakupie........ Masakra!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-05-18 o 15:14
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora