Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak radzicie sobie z rozstępami i cellulitem latem?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 18:23   #12
Wanilianka
Raczkowanie
 
Avatar Wanilianka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 263
Dot.: Jak radzicie sobie z rozstępami i cellulitem latem?

Wczoraj przeszłam się kilkoma ulicami, podpatrując nóżki kobiet w krótkich spodenkach i PRAWIE każda z nich miała jakieś niedoskonałości, mam na myśli cellulit. Aż przestałam się tak zamartwiać swoim, zimą nie było widać odsłoniętych pup i mój cellulit spędzał mi sen z powiek, a teraz, gdy widzę że wiele kobiet ma więęększy niż ja i odważnie swoje nóżki pokazuje, to ja się nie przejmuje, chociaż masaże uskuteczniam cały czas. Nie martwcie się dziewczyny, to jest element poniekąd naszej kobiecości, a to że jest zły i niedobry, a niektórzy uważają to jako chorobę? Chyba tylko by wydawać kolejne setki zł, na jakieś tam tymczasowe efekty, gdzie podobne można uzyskać masażem i zdrową dietą plus troszkę sportu. Ja w jakimś napadzie frustracji uświadomiłam mojego TŻta ostatnio, że mam ogromny cellulit i nie pokaże się w to lato w spodenkach, a mimo to śmigam w nich i wątpię, czy ktokolwiek poza mną i chcącymi zawyżyć sobie samoocenę wpatrywaczkami w obcy tyłek widzi mój cellulit.
Wanilianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując