Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-10, 20:28   #82
Lil' Hottie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 127
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
To ja zalączam fotki moich brwi przed makijazem permanentnym i zaraz po.Na pierwszej fotce widać resztki barwnika ,ktory miałam wprowadzany 4 lata temu,został lekko rozowy kolor-brąz zbladł do takiego odcienia,ale po pomalowaniu lekko cieniem(co robilam przy zwykłym makijazu) nie było tego wcale widać.Na drugiej fotce "błyszcze" się niemiłosiernie,bo brwi i okolice miałam posmarowane linomagiem-zalecenia kosmetyczki,zaraz po zabiegu.
sliczny efekt... ja rowniez mialam problem z brwiami bo tak jak kolezanka zaczelam skubac gdy bylam bardzo mlodziutka bo wydawalo mi sie ze sa krzaczaste wielkie i w ogole no i powyrywalam sobie je razem z cebulkami i nie chcialy odrastac. ale zawzielam sie i przez 2 tygodnie nie dotykalam brwi regulujac tylko te najbardziej wystajace wloski najblizej oka no i dzis ich stan jest o wiele lepszy nie sa takie wyskubane cienkie takie nijakie ale tez sie zastanawialam nad makijazem permanentnym brwi ale mam brwi bardzo ciemne wlasciwie czarne a wlosy jasny braz...
Lil' Hottie jest offline Zgłoś do moderatora