Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-24, 19:55   #1956
MartuNiunia87
Rozeznanie
 
Avatar MartuNiunia87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 828
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

hej hej nadrobiłam po łebkach eeeee... normalnie padam na łeb :/

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
heeej

wstyd się meldowac w tak rozkręconym nowym wątku. My się dalej bujamy z wagą, młoda waży 5900 a za 6 dni kończy 5 miesięcy. Byliśmy w Centrum Zdrowia Dziecka, miała pobrany wymaz z pupy, ale gastrolog powiedziała, że wygląda nie tak źle i są dzieci grubsze i szczuplejsze i w ogole sprawiała wrażenie : czego wy tu szukacie..
W weekend zaliczyliśmy z Natalką pierwszą trasę do Krakowa i do Rzeszowa, poszło nawet gładko, tylko nie zdążyliśmy nawet wyjechać z Warszawy a ta już kupę zrobiła ( poprawiła następną jeszcze w Kielcach ), no ale jakoś dojechaliśmy i wróciliśmy.
Wczoraj na rehabilitacji młoda znowu cyrki odstawiała, płakała, krzyczała, wrzeszczała i rehabilitantki się przejęły, bo wszystkie postępy zaczęły się cofac ;/
miała zrobione jakieś próby ( łącznie z trzymaniem tylko za nogi glową w dół) i wyszło nienajgorzej, ale generalnie niewiadomo co jej jest i znowu jesteśmy na etapie załatwiania lekarzy. Rehabilitantka miała jeszcze jeden pomysł i na razie go testuję : wchodzę z młodą do wanny pełnej dość ciepłej wody i siedzi ze mną zanurzona po szyję przez 10 minut aby się wyciszyć, bo pręży nam się niesamowicie ostatnio i wygina w łuk cały czas do tyłu.

Nie wiem co z nią jest, chciałabym żeby nam w końcu ktoś coś powiedział, albo żeby ją zbadali, nie rozumiem czemu nie można takiemu dziecku zrobić głupiego badania, nawet usg tylko każdy nas cały czas odsyła i każe obserwować
trochę brak mi sił na to wszystko, jeszcze w międzyczasie wykryliśmy u psa chorobę genetyczną. Coś ma z sierścią i sypie się z niego taki jakby łupież, miał robioną biopsję i kurcze musimy się leczyć bo jeszcze pies nam może wyłysieć.
No siwy dym po prostu z tym wszystkim i dlatego nawet nie mialam jak wejść do Was. ( co nie znaczy, że codziennie nie zastanawiałam sie co tam u Cioć wizażowych słychować )

ps. zaczęłam Was nadrabiać i czytam, że rozszerzacie diety dziabągów tylko ja zostałam przy karmieniu wyłącznie (.)(.)?
oj nie nie, my też ciągle jeszcze na (.)(.)


Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Psotnika, oj żal mi Ciebie bardzo. Faceci rozumu nie mają i to jest prawda.

Dzieci potrafią robić, oo tak to im wychodzi idealnie.
TAAAAK!!
NIECH ŻYJE FEMINIZM !!
polać jej!! dobrze godo :P

Kurde faceci to są naprawdę... TŻ mówi, że w sobotę (26.05) możemy pójść też do jego mamy na cmentarz (jego mama nie żyje już 6 lat)...a ja na to "no, możemy" ... a ten się oburzył "co do Twojej mamy idziemy, a do mojej to nie możemy??" a a ja patrze na gościa o co mu chodzi, a on do mnie "powinnaś powiedzieć ;tak pójdziemy; a nie ;no, możemy;" ....jeeeeeeeeeeep i czy to jest naprawdę powód do obrazy ???

------------------
Dziś byliśmy na szczepieniu, Martynka ogólnie zniosła to OK nawet szczególnie się nie rozpłakała - jestem lżejsza o 456zł .5 lipca kolejne szczepienie.
MARTYNKA STAWIA SPÓŹNIONE KARMI - WCZORAJ SKOŃCZYŁA 3 MIESIĄCE!!

Kluseczka moja waży 3850g i mierzy 62cm ogólnie wszystko dobrze i strasznie się podobała lekarce, zresztą lekarka Martynce też - gadała do niej, śmiała się, jeszcze jak by umiała to by wyciągnęła ręce żeby ją wzięła

Potem byłam ze szwagierką w takiej kawiarni baby cafe - nowość otwarli u nas, dzieci się pobawiły my chwilę posiedziałyśmy oooo tu:

http://pinocchiocafe.pl/

a ii kupiłam sobie sandałki takie śmieszne (coś jak japonki tylko z paskiem na piętę) w BOTI przecenione na 29.99 zł

PaulaLnb!! - no widzisz zaś się spotykamy :P hehe coś nam to słabo wychodzi :P - ta dziewczyna na wózku (jest w moim wieku, tylko może poważnie wyglądała) to moja przyjaciółka, jest chrzestną mojego Tomusia

Lecę oglądać pierwszą miłość na ipla

papap
__________________
Razem - 01.07.2006
Tomuś - 17.09.2007
Pierścionek - 14.02.2012
Sakramentalne TAK - 11.06.2011
Martynka- 23.02.2012


...Jeśli myślisz, ze wiesz wszystko to znaczy, że tak naprawdę nie wiesz nic...
MartuNiunia87 jest offline Zgłoś do moderatora