Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-24, 20:48   #1971
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
jeszcze gacie i skarpety musi mieć uprane

ojj zrobiłabym coś takiego niech se radzi i poczuje smak tacierzyństwa cwaniak jeden
ale to weź ściągnij tego mleka dużo tak co byś go na cały dzień mogła zostawić z małą

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
...no właśnie dziewczyny ja też proszę o radę... która ładniejsza? Do jutra muszę się zdecydować
1. http://allegro.pl/przepiekna-sukienk...362807092.html
2. http://allegro.pl/artistic-baby-slod...362242521.html
mi ta druga bardziej się podoba ale obie ładne

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87;34310135

[LEFT
Kluseczka moja waży 3850g
a nie waży więcej?

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie jak wy byście zareagowały - my mieszkamy tu w 5 ja tż jego mama z siostrą i jej córeczką
jego siostra od przedwczoraj ma katar i ona ma taką głupią manie całowania Majkelka w usta nie w policzki czy czułko tylko ciągle w usta na początku byuło mi głupio jej zwracać uwagę by sie nei obraziła no ale dziś niestety mały mi się obudził z mega katarkiem i powiedziałam sobie że jej zwrócę uwagę trudno niech się obraża ale zdrowie dziecka dla mnie jest ważniejsze
więc powiedziałam jej że mi małego zaraziła i przykro mi moze sie na mnie obrazic ale koniec z całowaniem w usta no i oczywiści ebył foch i pretensja ze przecież małego nie uchronie przed chorobami
ok spoko ale co innego jak mały załapie coś z powietrza a co innego jak będzie chorować przez jej głupote
no i jest obraza teraz
jak myślicie dobrze zrobiłam zwracając jej uwagę bo moze faktycznie ja to jakoś wyolbrzymiam? pozwoliłybyście na to by chore osoby całowały wasze dzieciaczki w usta?
bardzo dobrze zareagowałaś
ja non stop ryczę po starszej córce żeby nie całowała młodszej ale to jest nieuniknione bo starsza chce ją zacałować i wyściskać
lekarka ostatnio mi nawet powiedziała żeby starsza też nie całowała młodej po rączkach no bo wiadomo że młoda teraz wkłada rączki do buźki
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora