Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-24, 22:51   #2107
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Od tego tu jesteśmy. Wszystkie przechodzimy kryzysy i przeżywamy poważne decyzje z włosami
Cytat:
Napisane przez soonik Pokaż wiadomość

Jutte jeśli masz takie włosy po jakimś szamponie, wykorzystaj to! cuuudne, nie widać wtedy nawet końcówek postrzępionych, wydają się zdrowsze, takie jakby tego chciały, tego skrętu więc może te szampony, które powodują skręt poprostu Ci służą? a proste włosy to w twoim wypadku efekt uboczny złego szamponu? Przemyśl to Są fora dla kręcono włosych, poczytaj rady a może Twoje włosy drastycznego skrócenia nie będą potrzebowały(dodatkowo -> kręcone włosy = krótsze włosy) ale jesli to faktycznie konieczne to skróć, nawet przy skręcie będą o wiele lepiej wyglądać Piękne masz te włoski, dbaj o nie i nie przejmuj się długością zbytnio
Cytat:
Napisane przez Moon91 Pokaż wiadomość
przytulimy zgadzam sie z Soonik. krecone najladniejsze i nie widac tych koncowek
Cytat:
Napisane przez blondi001993 Pokaż wiadomość
Jutta najladniej na ostatnim zdj, ale poniszczone masz koncowki <albo tak na zdjeciu wyszly?? >
Powinnas skrócic i odzywiac je ..


dziękuje dziewczyny naprawde . tak mi sie cieplej na sercu zrobiło
no najlepsze jest to ze po WYGŁADZAJĄCYM szamponie h&s, mam kręcone włosy . dość dziwne;p. chyba sie przerzucę na kręconowłose chociaz mam wrazenie ze mi chyba lepiej w prostych;p i zawsze mnie wkurzało to ze sie podwijają i zwijają;p .
jednak nie podcinam teraz;p
a na zdjęciu wygladaja moze tak jakos ze końcówki zniszczone a teraz sa w naprawde w dobrej kondycji - moze uda mi sie zrobic foto w swietle dziennym ?
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora