Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-29, 21:56   #469
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
hmmm..czyli trzeba zakupć i stestować najlepszą opcję na smarowanie
A kiedy impreza?

ałe szczęscie że wychudłam i sukenka z Asosa z zeszłego roku jest na mnie dobra..w sume to bardziej dobra jak rok temu bo rok temu była lekko przyciasna.
3 miesiące po porodzie wchodzę w asosowską 8 jeahhhhh Tylko kurde skóra na brzuchu mi wisi- nie nadąrzyła za spadkiem wagi
Impreza 9 czerwca

Niestety, moja szałowa sukienka rozmiaru S, w które byłam na dwóch weselach 2 lata temu, jest zbyt ciasna i nie wygląda najlepiej Ale mam ten zestaw spódnica + bluzka, o którym pisałam, więc będzie git.

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
kciuki za wizytę Twoją i Butter
Dzięki, nic poważnego mi nie jest

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
ja się dziwię od dawna
Ja też

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
A co robił w szpitalu jak jej krew po pobierali to szkoda gadać ...no i plakał jak ją pod lampę przeciw żółtaczce wsadzili.


Ja raz się poryczałam - przy badaniu krwi. Ale ono nie było z pięty czy z palca, ale z żyły na nadgarstku (zewnętrznej stronie) - pielęgniarka wbiła grubą igłę, zostawiła ją pod skórą i zaczęła ciągnąć rączkę Ewy - dosłownie ją "doiła". Musiały wbić się ponownie do drugiej rączki, bo się zrobił skrzep... Nigdy więcej!!!

Gdy kolejny raz pobierały jej z żyły z przedramienia, to już był pikuś.

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
Czesc

przyszlam sie przywitac bo przynioslam na chwile "prace" do domu hahaha ale zaraz spadamy na spacer
Fajnie zabrzmiało

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość

Cukrzyca mi wyszła, znów dieta i mierzenie cukru


Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Z tym że w samochodzie padła od razu i śpi już 30 min co o tej porze jest u niej ewenementem.
Ewa po szczepionkach była przeważnie osłabiona i najczęściej miała stan podgorączkowy.

Idę nynać.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora