Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-04, 20:37   #823
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
kurcze juz elemong rozebrany?

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

a chcialam pisac, ze tez chce. eeeee
Cytat:
Napisane przez laedere Pokaż wiadomość
Tez sie na Elmonga juz nie zalapalam, szkoda :/
To wezme za to co innego



Z tą Mishą 13 troche się waham, bo 5 ml to duzo jak dla mnie, tym bardziej, że teraz jest cieplo i paszcza mi sie niechcąco trochę opaliła wiec nie wiem czy tak jasny kolor nie bede musiała przechować sobie do zimy (mam nadzieje, że mozna tak długo trzymać odlewki kremów bb).

Co do korektorów: jestem chętna na malutką probkę, o której pisałaś. Tylko teraz trzeba by bylo jeszcze znalezc 3 osoby do tego :/

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Nie moge znalezc swatchy tego Imyss Cantabile Perfect Triple BB Cream #21.
Poratuje mnie ktoś? Ciemny on jest?

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Estelle, gdybyś zdecydowała się rozbierać ten korektor to ja bym sie tez pisała na: Lioele Water Drop [edycja druga], 1x5ml, bo tak smutno zeby sam korektor szedł w paczce ;D a kremy nawilzające lubie.
Planowałam zostawić sobie resztę Elemonga, ale tak sobie myślę, że mogę Wam jeszcze oddać po 5 ml

To zastanów się jeszcze nad Missha, jak nie zechcesz, to dopiszę do rozbiórki dla Valanthiriel, bo zgłaszała, że chce więcej niż zostało.

Imyss rozbieramy na pałę , znaczy w ciemno
Ja tak kupiłam pierwszego Elemonga i nic mi się tak dobrze nie udało, jak ten zakup

Lioele dopiszę.

Szukajcie korektora
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
No to faktycznie jest cudownym płynem mnie rzadko coś wyskakuje ale czasem mnie coś co testuje zapcha i wtedy wyskakujemoze próbka by się przydała
Tak go reklamujesz, że sama bym spróbowała

EDIT: Niestety z ebaya też zniknął
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując