Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-05, 18:22   #4049
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
[
makeupnotwar fajna fryzurka i niezły rysunek
to nasza karykatura. dzięki!

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ladny kolorek
grunt ze wracamy na dobra droge
pewnie, nagrzeszyłyśmy ale już jesteśmy nawrócone i to na amen. jestem fanką Twojego boba, piękny!!! wyglądasz w nim milion razy lepiej niż w tamtych długich

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
łał, jak Ci ślicznie błyszczą te naturalne )))

dziękuję ja upitoliłam farbowańce dzięki Tobie tak to bym nadal chodziła w dwóch kolorach
oj kochana, to wy mnie też zmotywowałyście do zmian... ja w krótkich włosach odżyłam, dzięki naturalkom są błyszczące, miękkie, wyglądają jak milion dolarów! a Twoje włosy to już legenda naszego wątku i wspaniała motywacja! niby-ombre były fajne, ale nie ma to jak naturalki.
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
a widzisz! cierpliwość i wytrwałość się opłaca
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
sliczny kolor, mam podobny ale uwaga(!) nie wiem jaki to jest dla mnie mysi a tak naprawde??
to przecież piękny popielaty który wiele kobiet usiłuje bezskutecznie otrzymać farbami! witam w klubie płowowłosych

ja nie wierzę za bardzo w suplementy,wolę uzupełniać naturalnie - owocami, warzywami, olejami

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
makeupnotwar śliczny kolorek i widzę, ze jantar jest w użyciu
właśnie muszę wrócić do używania... ale z jantarem za często muszę chodzić do fryzjera dzięki!

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Cudny ten kolorek Widac przeogromna roznice na plus w stosunku do farbowancow.
kochałam moje rude farbowańce, ale to naturalki będą teraz moją prawdziwą miłością, nie zdradzę jej

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
makeupnotwar super kolorek
dziękuję kochana

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
ooo piękny brązik
dziękuję

a tak w ogóle to nałożyłam właśnie odżywko-olej (ale odżywka z silikonami ), pomysł z bloga anwen który wrzucałyście. do tego czepek na głowę... zobaczymy, co z tego wyjdzie
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora