Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-14, 22:02   #1047
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Mam odczucie że działa 'psychoza tłumu'. Spokojnie, przeciez nie wiadomo co z zygmuś, choroba narastała juz od jakiegos czasu i może coś poważnego się narobiło (oby nie, chociaż wszystko na to wskazuje, szpital, operacja).
Co do wejść to wcale nie musi być zygmuś, wystarczy że ktos korzysta z jej komputera gdzie są zapamiętane logowania.
Ja wierzę w uczciwość zygmuś, nie boję się o swoje pieniądze i produkty, wiem, że są w dobrych rękach.
Zygmuś dużo zdrowia
no pewnie, ze tak to działa, niestety, po prostu kazdy zacząl się martwić i tyle.

Dla mnie na obecną chwilę starczyłaby krotka wiadomośc typu: wracam za tydzień/dwa/trzy do rozbiórek, wszystko w porządku etc

i spokojnie wszyscy bysmy poczekali, a tak zaczynamy się bać, wymyślać i stresować...

z tym fejsem powiem Ci ze przez chwilę myślalam podobnie, ale jak ktoś napisał, że polubiła jakąś stronę, to sama nie wiem, ale ja tam nie mam czasu roztrząsac tego wszystkiego pod każdym katem.

Gdybym miała blisko odwiedziłabym Anię, zapytałabym o zdrowie i czy mogę jakoś pomóc, by się nie stresowała i pomoglabym jej się psychicznie pozbierać, bo nie sadze, ze czuje się świetnie o ile to czytala wszystko już.

Będąc szczerym ja wierzę w jej chorobę i wierzę w operację, ale jakiś kontakt konkretniejszy powinien być, np: siostra mogłaby komuś napisać konkretnie co i jak stoi. Tylko tyle, ze jest ok i że wszystko ruszy wtedy a wtedy.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując