Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-15, 11:41   #4705
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez czarnaroza Pokaż wiadomość
Nieprzespanymi nocami, strachem, nie kontrolowaniem myśli, jakimiś schizami, koszmarami, mam/ miałam prorocze sny (nie chcę ich, możecie sobie wziąć ). Jest dokładnie, jak napisałaś, ludzie chodząc do wróżki też się narażają, bo człowiek nie powinien znać przyszłości.

pin up girl1991: Bardzo często "chuchają na zimne" i mają rację, szczególnie w stosunku do młodzieży lepiej przesadzić (nie byłam, ale wiem, że u nas mówił, żeby Czesia nie oglądać, bo tam jest ten kierowca satanista ) z ostrożnością.
ja ostatnio wyczytałam, nie wiem gdzie, że najsłynniejszy egzorcysta Gabriele Amorth zabronił Harrego Pottera czytać, bo tam są zarodki szatańskie moja koleżanka ostatnio do wróżki poszła. Podobno to taka miła babuleńka (ciekawe czy ma domek na kurzej łapce) no i ta jej wróżyła. I słuchajcie, zaczyna się sprawdzać! I nie były to banalne wróżby typu: spotka cię szczęście. Rzeczy konkretne, nieprzewidywalne no i prawdziwe...
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora