Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-17, 12:35   #1012
Cjuban
Raczkowanie
 
Avatar Cjuban
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 43
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
masz bardzo ladne oczy, niestety brwi wg mnie sa za cienkie i troche Cie szpeca. radzilabym zapuscic wloski, usuwac jedynie te lezace blisko powiek, nastepnie udac sie do profesjonalnej kosmetyczki. pozwolilam sobie narysowac ksztalt idealnych dla ciebie brwi (w paincie takze tez nie traktujmy tego na serio). oczywiscie szkoda, ze nie widac calej twarzy na Twoich zdjeciach, bo ksztalt brwi dobiera sie oczywiscie do owalu calej twarzy.
Dziękuję bardzo za odpowiedź dziewczyny . Wieczorkiem wstawię całą twarz, bo na razie mam tylko średnio udane zdjęcia. Oczywiście będę się stosować do rad. Mam zdjęcie dość stare, chyba jeszcze z podstawówki, gdzie mam dość grube brwii, co mnie dziwi, gdyż odkąd pamiętam miałam cienkie.
Myślisz, że uda mi się wykombinować z pomącą kosmetyczki i z zapuszczeniem taki kształt jak pokazałaś? Pamiętam, że gdy zaczęłam pić drożdże brwi mi strasznie zaczęły rosnąć i zagęszczać się, może to jest sposób. Teraz będę miała wakacje, więc mogę sobie pozwolić na nie regulowanie. Zdjęcia które wstawiłam i tak są niezłe, w rzeczywistości mam baaardzo cienkie i rozrzedzone brwi, nie wygląda to dobrze, szczególnie jak się patrzy na inne osoby i porównuje. Do tego brak im symetrii.

Wstawiam zdjęcie z gminazjum (2), oraz z czasu kiedy przestałam regulować (+ pić drożdże i smarować rycyną) i miałam na prawdę okropne brwii (1)
__________________
Drożdże 15.02.2012-15.05.2012
CG od 07.03.12r
OCM od 20.04.2012r
24 25 26 27 28 29 30
włosy 27 cm, fale-typ 2a/2b, porowatość ekstremalnie niska.Szukam ENCANTO!

Edytowane przez Cjuban
Czas edycji: 2012-06-17 o 15:03
Cjuban jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując