Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-19, 13:31   #19
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

Cytat:
Napisane przez vero_nike Pokaż wiadomość
a ja nie mam miłych doświadczeń z manicure'm hybrydowym ... ...doradźcie jak łatwiej i sprawniej mam usunąć resztę paznokci?
Bardzo Ci współczuję i raczej dobrych wieści dla Ciebie nie mam. Skoro sama kosmetyczka zaleciła usunięcie pilnikiem, to wnoszę, że nie masz lakieru hybrydowego (w tym kolorowego żelu soak off), tylko zwykły nierozpuszczalny w acetonie żel, który notabene cienko położony na naturalny paznokieć pęka. Nie jest elastyczny aby "wyginać" się z paznokciem a jest za cienko położony aby ten paznokieć usztywnić. Da się zdjąć tylko pilnikiem lub sekatorem (przepraszam ale nie mogłam powstrzymać się od czarnego humoru ).
Takie "kosmetyczki" doprowadziły do tego, że sama sobie robię w domu hybrydy, mimo że więcej mnie to kosztuje. Żal mi też "prawdziwych" kosmetyczek, którym takie osoby psują opinie i rentowność (zaniżając ceny badziewiastymi produktami).
Wszystkim polecam manicure hybrydowy ale pytajcie się przed umówieniem zabiegu jakimi produktami będą one wykonywane. Proponuję korzystać z usług polecanych fachowców czy to kosmetyczka czy np. kafelkarz.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując