Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-20, 14:23   #4346
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość


to tak jak narzeczony mojej przyjaciolki....w tym roku mieli miec slub a on sie zabil na motorze..... A moj Tz chce isc niedlugo na prawko na motor i jestem temu przeciwna, bo wiem ze bede sie o niego martwic...no ale przeciez nie moge mu tego zabronic

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------




no ja dzisiaj bylam w Rossku po ten krem Eveline matujacy byl -50% i dalam za niego 8zl tylko po ten tusz MF tez skocze na pewno, ale co do podkladu Skin Match to rozne opinie czytalam i sie wlasnie nad nim zastanawiam nie wiem czy do mojej buzki sie bedzie nadawal...ale zeby zdobyc te kosmetyki po % to trzeba wstac na otwarcie Rossmana dzisiaj musialam wstac kolo 8ej zeby zdazyc i dobrze zrobilam bo zostaly juz tylko 2kremy :P Kobity sie strasznie rzucaja na to

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------



Ja wlasnie wczoraj napisalam skarge na jedna poradnie bo to sie w glowie nie miesci co sie tam dzieje zobaczymy czy cos z tym zrobia....
o 8 to ja pewnie nie wstanę ostatnio wstaję ok. 12
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora