Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-20, 20:58   #2380
Indicolite
Raczkowanie
 
Avatar Indicolite
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez cytrynka2012 Pokaż wiadomość
Żelu hialuronowego używałam na olej monoi - ale jak dla mnie było za tłusto. Na moją cerę wystarczy jednak hydrolat i na niego żel.
a dla mnie monoi plus hialuronowy to idealne zestawienie na noc sam żel działa na mnie zbyt ściągająco - zawsze go z czyms mieszam


a do mnie przyszło moje zamówienie niedzielę klikałam i przelałam - dobrze ze mają w Mbanku a dziś już mogłam się pobawić jak dzieciaki usnęły i cieszę się jak dziecko

od razu wypróbowałam olejek myjący - super sprawa (do tej pory używalam miceli do zmywania twarzy - wody w ogóle), a umycie tym olejkiem to bardzo fajna sprawa, buźka milutka jest i gładka w dotyku - jutro zobaczę jak poradzi sobie z makijażem - pytanie do was czy gdy go stosujecie zdarza się że nie nakładacie już potem żadnego nawilżacza na twarz? bo po umyciu nie miałam wrażenia ściągnięcia twarzy ... ale nie wiem co było by dalej bo od razu postanowiłam że w ruch pójdzie peeling enzymatyczny

pierwsze co to mój nos poczuł owsiankę potem jak nałożyłam odczuwałam lekkie mrowienie i pieczenie, ale nie było to intensywne, czy tak działa ten peeling czy to może być oznaka ze jestem uczulona? potem nałożyłam sobie monoi plus żel HA

ukręciłam też serum z granatem, ale muszę 24h poczekać bo składniki muszą się połączyć, kolor w każdym badz razie ma nieciekawy i zapach też zobaczymy jakie będą po nim efekty

i to na dziś .... jak tak dalej pójdze to małż mnie pogna, bo na jednej półce w lodówce już same lakiery a na drugiej kosmetyki z biochemii

a czy produkty na których napisano, że można przechowywać w temperaturze pokojowej mogę je trzymać w łazience? czy może lepiej w sypialni bo w łazience mojej małej porafi się czasem nieźle rozgrzać, jak myślicie?
Indicolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując