Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 22:22   #3908
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

ZSK mnie wkurzyło.
Nie dość, że paczka szła całą wieczność i nie dostałam żadnej próbki, to jeszcze po raz kolejny sklep nie odniósł się do tego, co do nich napisałam w odpowiedniej rubryce podczas składania zamówienia. Po co, skoro bardziej opłacalne jest skupienie się na liście produktów, za które klient zapłacił niemałą kasę.
Dobrze, że choć Kolorówka stanęła na wysokości zadania - do niedużego zamówienia dorzucili mały prezencik

A teraz moje wrażenia po użyciu hydrolatu porzeczkowego.
Nie wiem co się stało, ale po pierwszym przetarciu twarzy owym hydrolatem wyglądałam tak, jakbym się poparzyła żelazkiem
Skóra natychmiast zrobiła się czerwona, piekła żywym ogniem, swędziała i była tak gorąca, że jak to mówi moja mama "można było na niej jajka smażyć"
Nigdy nie miałam takiej reakcji po żadnym hydrolacie, a wypróbowałam ich wiele.
Posmarowałam więc twarz kremem ochronnym Bambino, który od kilkunastu lat ratuje mnie z różnych urodowych opresji i gdzieś po pół godzinie mega czerwień zaczęła schodzić.
Odczekałam kilka dni i dopiero dzisiaj z niemałym strachem znowu sięgnęłam po hydrolat, ale na szczęście powtórki z rozrywki nie było.
Zdziwiła mnie ta sytuacja
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując