Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pasta cukrowa, czyli skuteczna i naturalna depilacja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-21, 02:11   #40
kejtiskejtix3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 22
Dot.: Pasta cukrowa, czyli skuteczna i naturalna depilacja

Cytat:
Napisane przez waterlily Pokaż wiadomość
Hehe no tak wiem tylko ze ja tam jeszce o ile dobrze pamietam napisalam TANIA metoda, a ta niestety nie jest ale zazdroszcze !
Właściwie to jest tania bo taki depilator będzie Ci przecież służyć przez kilka lat. Zanim go kupiłam chodziłam mniej więcej co trzy tygodnie na depilacje woskiem do kosmetyczki. Za każdy taki zabieg płaciłam ok 150 zł. Czyli przez pół roku wydawałam na to ponad 900 zł. Na pewno lepiej jest zapłacić raz 900 zł za depilator i cieszyć się nim przez długi czas niż tą samą kwotę pieniędzy co sześć miesięcy przeznaczać na depilację u kosmetyczki. Dzięki depilatorowi właśnie zaoszczędziłam dużo pieniędzy. Poza tym teraz depiluje się bezboleśnie a kiedyś u kosmetyczki przezywałam prawdziwy horror, szczególnie podczas depilacji pach i miejsc intymnych

---------- Dopisano o 03:07 ---------- Poprzedni post napisano o 03:03 ----------

Cytat:
Napisane przez blackcat1988 Pokaż wiadomość
a można wiedzieć jaki masz ten depilator laserowy? zastanawiam sie nad kupnem tego
Mam i-Light z Remingtona

---------- Dopisano o 03:11 ---------- Poprzedni post napisano o 03:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A czy takie naświetlania pozostawiają jakieś ślady, dają jakieś skutki uboczne, czy to na pewno nie jest szkodliwe dla zdrowia i skóry

Co do pasty cukrowej, to mnie nie wyszła. Wcale nie łatwo ją zrobić, trzeba mieć pojęcie jednak jakiekolwiek na temat powstawania karmelu itp. Poza tym mialam gotową pastę cukrową i nie mogę polecić osobom o bujnym i mocnym owłosieniu (brunetkom), pasta nie daje im rady niestety, włosy są odrywane, a nie wyrywane, potem tylko koszmarnie wrastają, a pasta topi się na skórze pod wpływem temperatury ciała, nie zastyga. Dobre to jest tylko dla osób, które prawie włosów nie mają. Nawet moja znajoma kosmetyczka nie bawi się w pastę cukrową
Nie, ten depilator nie pozostawia żadnych śladów na skórze i jest na pewno bezpieczny dla zdrowia
kejtiskejtix3 jest offline Zgłoś do moderatora