Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 17:30   #2994
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Teraz znaleźć piosenkę, która nie jest o miłości to jest serio wyzwanie Zmień na disco polo, przynajmniej będzie się z czego śmiać

A dentystka durna. Moja zawsze dawała mi naklejki jak byłam malutka, więc bardzo tam lubiłam chodzić
Szczerze mówiąc, czasami jak się wyryczę, to mi dużo, dużo lepiej.

Dentyści są ogólnie strrrrraszni Mam szóstego wizytę

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Podbijam!
Przyjedźcie
Ruda
Jakby Lolli albo Szyszek (albo oboje) jechali z Wrocławia, byłoby mi lepiej - raźniej razem.
Sama raczej się nie wybiorę. Za dużo czasu w pociągu. Tylko raz w życiu byłam w takiej podróży, ale wtedy nie miałam etapu unikania rozmyślań, jak się da. A koleżanka pracuje

Cytat:
Napisane przez amadziaz Pokaż wiadomość
A to moje
Moooje oczy

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta!
Ps ja jestem miętowa a ty brzoskwiniowa
Ptaszki

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
tak jest, już sie wybroniłam, chociaż stres mnie zjadł trochę - ale 5 dostałam, średnią mam wysoką. Dobrze jest. Jestem pani mgr inz teraz
Gratulejszyn, bejbe

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
3. Ruda wbijaj do Wawy bo tam jest taka pozytywna energia. Ja nie wierzę zazwyczaj w takie rzeczy ale zawsze jak tam jestem to świat mi się wydaje ładniejszy,poważnie Co do spotkania to ktoś pytał w jakich rejonach, ja bym się ucieszyła gdyby było np w Tarasach bo przyjadę na centralny i bym miała blisko ( jeśli przyjadę)
Nigdy nie byłam w Warszawie, więc nie wiem. Na Pałac Kultury zawsze chciałam wejść na górę
Mi świat wydaje się ładniejszy we Wrocławiu. Chociaż... Bez Kuby nawet Wrocław traci urok.
Dobra, bo zaraz znowu zacznę się nad sobą użalać
Zobaczymy, jak będzie, mam jeszcze dwa tygodnie na rozkminy.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora