Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-25, 18:56   #880
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
my też mamy w piątek imprezę firmową

Princ mi się wydaje, że Ty za często latasz na to solarium kochana przecież to szkodliwe jest

Mój Michałek sam usiadł dziś i się od razu przewrócił
Piątkowe imprezowanko nas czeka

Za często? Ostatnio byłam 5dni temu Wiem, że szkodliwe, ale chcę się opalić.. A z małą nie mam jak na balkonie..

dla Michałka

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
weź nas nie dołuj, wy już macie tyle imprez za sobą, że my przy tobie to jak zjakieś zdewociałe kury domowe (przepraszam, że kogoś uraziłam mówiąc "wy" ja tak się czuję )

Mimi jest tak słabiutki, że śpi dziisaj już 3 raz.
Kochana kurko domowa przecież Ty cycem karmisz to jak masz na impry chodzić? Jak już nie będziesz karmić to sobie wszystko odbijesz podwójnie, ba! nawet i potrójnie

Mimi

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfik0 Pokaż wiadomość
Princ udanej imprezki. Ja na sobotniej weselince czułam się jak Tarzan wypuszczony z buszu. A jak zobaczyłam, ze faceci się za mną oglądają to tak mi ego spuchło, mało pończochy nie trzasły
: hahaha: posikałam się!

No mi ego tez pewnie skoczy, mam nadzieję... Chociaż kto wie jaka tam konkurencja
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora