Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Produkty do włosów bez silikonów!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-25, 23:02   #2423
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Szampony nie mają siliconów, ale TRESemme ma pq, który też nadbudowywuje się na włosach. Vibrantly Smooth ma łagodniejsze detergenty (sama go używam i jest bardzo fajny).
Z odżywek pierwsza nie ma siliconów, druga ma. Mogę Ci napisać, że bardzo dobrze się sprawdza, u mnie nadaje się też jako b/s lub pod olej (mam na myśli Vibrantly Smooth).
Dziekuje bardzo


Znalazlam jeszcze jeden szampon, z firmy Renpure ,

1 szampon ma taki sklad:

Purified Water, Cocamidopropyl Betaine (Coconut Oil*), Sodium Lauroyl Sarcosinate (Coconut Oil*), Lauryl Glucoside (Coconut Oil*), Decyl Glucoside (Coconut Oil*), Sodium Lauroyl Lactylate (Palm Oil*), Argania Spinosa (Argan) Oil (Organic), Hypnea Musciformis Extract (Red Seaweed*) (Organic), Gellidiela Acerosa Extract (Red Alga*) (Organic), Sargassum Filipendula Extract (Brown Seaweed*) (Organic), Sobitol (Sugar*), PEG-120 Methyl Glucose Dioleate (Rapeseed Oil*), Silicone Quaternium-17, Glycol Stearate (Palm Oil*), Polyquaternium-10, Citric Acid, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Fragrance. (* Derived Source)


a drugi tak:
Purified Water, Cocamidopropyl Betaine (Coconut Oil*), Sodium Lauroyl Sarcosinate (Coconut Oil*), Lauryl Glucoside (Coconut Oil*), Decyl Glucoside (Coconut Oil*), Sodium Lauroyl Lactylate (Palm Oil*), Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Organic), Hydrolyzed Pea (Keratin) Protein (Organic), Psidium Guajava (Guava) Extract (Organic), Butyrospermum Parkii (Shea) Oil (Organic), PEG-120 Methyl Glucose Dioleate (Rapeseed Oil*), Silicone Quaternium-17, Glycol Stearate (Palm Oil*), Polyquaternium-10, Citric Acid, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Fragrance. (* Derived Source)


ktory jest lepszy?
__________________
  
[/CENTER]

Edytowane przez kaolinait
Czas edycji: 2012-06-25 o 23:20
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując