Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-27, 15:41   #4833
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
I jak bylo z angina, antybiotyk?
Dlugo sie kurowalas?
Gardło boli jak sku...

Wlasnie to jest niemile polskie czy ruskie tlenione...stereotyp. Ale widać tam u Ciebie sie sprawdza.
Ja tez mialam dosc, odrostu nie bedzie tak widac, a zawsze moge do blondu wrocic.
Sprawdze, zobacze jak bedzie, co ludzie powiedza
To tez sie liczy jak ktoś obiektywnie Cię oceni.
Poszłam na calosc, im wiecej sie mysli tym potem trudniej wziac sie za czyny.
A tak rachu ciachu i juz.

Planuje jeszcze jak mi sie zmyje ta farba przed sierpniem Richesse albo Luo nałozyc, ale nie wiem jaki kolor. Zobacze



Dzieki

ehh ja bym juz do takiej pani kosmetyczki nie chciala isc:/
ja tez bym wiecej nie poszla albo kazala robic po mojemu

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
no powiedziała, że minimalnie tę granicę może wyrówna ale zobaczy jak to wygląda. Jak dla mnie to też wydaje sie głupotą, nie dam jej nic polerować najwyżej niech mi trzaśnie frencza bo był boski

tak tak, czułam ciepło..
to niech robi frencha na przeprosiny ale bez polerki.
nie powinnas nic absolutnie czuc- tzn ze robila za mocno, za szybko i za dlugo...
i ja bym ja pouczyla- ze piluje czy poleruje sie tylko jedno pociagniecie w jednym miejscu nie wiecej! aby polysk zetrzec z pazurka a nie go oslabic!
rzezniczka

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
no powiedziała, że minimalnie tę granicę może wyrówna ale zobaczy jak to wygląda. Jak dla mnie to też wydaje sie głupotą, nie dam jej nic polerować najwyżej niech mi trzaśnie frencza bo był boski

tak tak, czułam ciepło..

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

co do Rosjanek to bym powiedziała, że one są najbardziej wyluzowane w sprawie wyglądu zawsze odwalone jak na imprezę, mega mini, szpile, mocny make up i to tak na co dzien, jak byłam w Rosji to na początku szok, a potem już normalka, one po prostu tak się tam ubierają
a czy tlenione..wiecej chyba się na czarno robiła
wiele rosjanek ma naturalnie jasniutki blond lniany i dlatego na swiecie sa postrzegane jako tlenione
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora