Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-27, 18:16   #4837
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
ja jak miałam poziom 10 to przy jej włosach czułam się jak średnio-jasny blond. Nie żartuję! Tak ona ma jasne włosy. Mój naturalny to zaledwie poziom 8, który przechodzi w poziom 9 a latem jest nawet poziomem 10. W naturze mam takie ombre hair...i to mnie zawsze denerwowało...
'Zaledwie' 8 Eh, ja przez to naturalne ombre jak to nazwałaś musiałam się zacząć farbować, bo po pierwsze te 6/7 lat temu nie było takiej mody, a po drugie ta moda do mnie nie trafia

Infatuated przepraszam, że się wtrącę, ale usprawiedliwianie że ta pani miała zły dzień, albo że miałaś źle wycięte skórki... że tak powiem siedzę w temacie i mnie aż trzęsie. Z ciałem drugiej osoby, klientki postępujemy delikatniej niż ze swoim własnym, bo jak robimy coś sobie to czujemy co się dzieje a u drugiej osoby już nie dlatego musimy kontrolować każdy ruch 5 razy bardziej... idź do tej pani porozmawiaj, niech Ci na otarcie łez zrobi frenczyk, ale patrz babie na ręce bo profesjonalistkom się takie rzeczy nie zdarzają
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora