Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-28, 17:52   #4987
bacharybnik
Zadomowienie
 
Avatar bacharybnik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 466
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XII

Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
Basiu kurcze kicha Mam nadzieję że w drugim banku przyznają wam ten kredyt! A jak coś to nie chcielibyście brać na rodziców kredytu??
Mój Tż nie ma rodziców a ja mam tylko mamę ale ona już pół roku jest na bezrobotnym.



Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
dziewczyny ktore mialy cc jak jest z karmieniem??? i jakie miałyscie znieczulenie?? zaczymam intensywnie o tym myslec
Na początku z karmieniem było kiepsko, mleka prawi nic nie miałam, najgorszy jest pierwszy tydzień. Co do karmienia to już parę razy przetrwaliśmy kryzys, powiedziałam sobie, że zrobię wszystko, żeby jak najdłużej karmić.
Ja miałam znieczulenie ogólne i dość długo dochodziłam do siebie. Tobiasz urodził się o 8:50 a pierwszy raz go zobaczyłam chyba o 17:00 bo wcześniej nie byłam w stanie.



Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
jakimi kryteriami kierowaliście się przy wyborze??? byliście u jakiegoś doradcy?
Kredyt załatwia nam doradca kredytowy.



Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość
wiecie dlaczego ? jakieś dalsze plany
Nie wiemy dlaczego, a dalszych planów na razie nie ma bo czekamy na odpowiedź drugiego banku.



Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
brzuch?hmm, nie wiem jak to jest po sn, ale mój się nie wciągnął. mam oponkę, którą z rana jeszcze daję radę wciągnąć, ale w ciągu dnia niet
ale to moja wina, bo nie ćwiczę... a blizna po cięciu jest idealnie na linii majtek
U mnie brzuch po sn mi został na bardzo długo a teraz po cc jest dużo mniejszy niż po sn
Moja blizna po cc też jest na linii majtek a nawet minimalnie pod.
__________________
17.09.2006 KAMIL
14.01.2012 TOBIASZ



07.11.2010[*] Mój Aniołek
10.02.2011[*] Mój Aniołek
10.10.2016[*] Mój Aniołek
bacharybnik jest offline Zgłoś do moderatora