Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-28, 22:57   #3708
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Mgiełko - cudniaste nie, ja nie mam kręconych w piątek zrobię zdjęcie moich naturalnych włosów bez pianki


EDIT: chociaż... te Twoje drugie zdjęcie przypomina mój układ teraźniejszy włosów. Identyczne ścięcie i tak samo się zawijają
Widzisz, na tych zdjęciach niewiele widać... Spróbuj jak Dmka radzi - nic nie robić i najlepiej zdjęcie takie jak u mnie (to z samowyzwalacza) żeby było widać całość włosów.

No a jak podobnie wyglądają do moich to jeszcze moze nie wiesz nawet do czego są zdolne

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja to robię, bo zawsze łatwiej było mi przekazywać uczycia przez wiersze i piosenki.
dobrze, zrób tak.

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Mgiełkowe loki! Łomatko! jakby normalnie lokówką je zakręciła W sumie ja też kiedyś myślałam, że mam nijakie fale, a tu się okazało że są kręcone. Teraz jak używam odzywek kręcą się ładniej (ale to też zależy od dnia ) i dopiero początek drogi. Ale Mgiełkowe niedoścignione
Dzięki Przeszły moje oczekiwania, ale pamiętaj ze to rok pielęgnacji jednak
Twoje mogą cię jeszcze zaskoczyć

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Jutro wstawię takie Zaznaczam, że nie robię z nimi nic prócz mycia mam zamiar wziąć się za nie, potrzebuję tylko krok po kroku porad haha
poradzimy co będzie trzeba

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Toksoplazmoze
oooooooooo własnie Toxi

Cytat:
Jaaakie looooczki:s lina::slina : Przy końcach już się zaczynają skręcać
noooo u mnie tez zalezy od dnia, ale są na prawdę kręcone, nie spodziewałam się az takich rezultatów. Cgociaż to pochłania sporo czasu jednak...



Cytat:
Fajny ale bardziej podoba mi się ten różówo-fioletowy. Ale przecież nie zamówię jednego lakieru. Pomyślę jeszcze o nim i moze się skuszę też na blue
Żółto-zielony musi być boski.
noooo żeby sie opłaciło to ze 3 musisz wybrać
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora