Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co ostatnio upolowaliście? - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-03, 20:50   #3820
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część VIII

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
U mnie teraz burza z piorunami, aż okno zamknęłam, bo się bałąm grzmotów

Gratuluję wytrwałości, nie kusi Cię czasem powrót w szpony nalogu?



Mnie te limitowanki Angelowe i Alienowe zawsze bardzo rozczarowują, więc przestałam je w ogóle testować. A że pachnie jak Taste of Fragrance- nie zdziwiłabym się wcale, TM lubi przelać stary zapach w nową flaszkę, już tak zrobił np z Ice Manem przelewając go do butelki z Amena Pure Shot. I voila, "nowy" zapach gotowy.

Gratki Princess, widzę, że solidnie się przylożyłaś do nadrobienia odwyku
zazdroszczę burzy u mnie nadal gorąco jak w piekle byłam przed chwila na wieczornym spacerze z przyjaciółka i jej rozkosznym psiakiem i myślałam, że będzie choć troszkę chłodniej, a tu niestety nic a nic mam gdzieś takie lato, chcę jesień!!!

a mnie alienki letnie prawie wszystkie przypadły do gustu, mam 3, chociaż rzadko używam...a ten najnowszy Angel jest naprawdę superaśny no nie wiem co się ze mną dzieje, tylko weszłam na Wizaż i coś we mnie wstąpiło jeszcze coś bym kupiła najchętniej trzeba chyba egzorcyzm odprawić :P

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość


Czyli teraz już pragniesz i przód i zadek

Też chcę tego Aliena
przypomniało mi się "sławne zdjęcie" i nie wiem jak ja teraz zasnę

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość

Dziś na przystanku siedziało sobie dwóch dżentelmenów w długich skarpeciorach i klapkach kubota. Od razu mi się tryb "skojarzenia" włączył.
mnie też te klapki pozostaną w pamięci pamiętam, że była gadka o "tym zdjęciu" na wizażu a ja zielona nie wiedziałam o co kaman i w końcu któraś z dziewczyn się zlitowała i mi podała linka ale bvył szok!!
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora