Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-06, 09:56   #1735
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że nawet po wysłaniu maila nie piszą KIEDY wyślą paczkę. Pisza tylko, że:
- przecież można zmienić adres wysyłki
- wysłać do sąsiadów
- do rodziny
- itp.

A wystarczyłoby tylko, żeby podali, że wysyłka będzie dnia X i każdy by sobie dograł, jak mu pasuje.

Coraz mniej mi się to podoba, chyba wezmę swoją kasę i pójdę gdzie indziej.
Właśnie, dokładnie to samo napisałam na fan page'u Glossy na fb - do tego wdałam się w mało przyjemną dyskusję z jakąś dziewczyną, która w płomiennych, acz mało ortograficznych i gramatycznych słowach broni Glossy jak może i wszystkich, którzy mają jakieś pytania/zastrzeżenia nazywa "smęcącymi" i "wylewającymi swoje żale". Nie potrafie zrozumieć takich ludzi, zresztą już tu o tym gadałyśmy - skoro jestem klientem i płacę za coś niemałą kasę, to mam prawo wyrażać swoje zdanie i zadawać firmie pytania. Ja rozumiem, że Glossy określa termin wysyłki "na pierwszą połowę miesiąca", czyli teoretycznie do 15. każdego miesiąca. Ale nie miałam możliwosci zmiany adresu doręczenia, ponieważ nie przewiduję każdego swojego wyjazdu, zwłaszcza służbowego, z wyprzedzeniem miesięcznym... Gdybym jechała do hotelu na Majorce, też nie podałabym adresu do niego, to oczywiste. A po sąsiadach chodzić nie będę, bo mieszkając w ogromnym bloku po prostu prawie ich nie znam, z małymi wyjątkami.
Cały problem rozwiazałby się od razu, gdyby Glossy po prostu podało dzień wysyłki box'a, przecież mamy już 6.07 i na pewno wiedzą, kiedy to nastąpi.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując