Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-06, 14:18   #285
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Ja miałam dzisiaj zrobić drugi trening, ale po środowym mam taki zakwas w lewym udzie i pośladku, że się normalnie schylić nie mogę 2 runde jeszcze jako tak dałam rade, ale w 3 nie byłam w stanie tego biodra unosić i po swojemu robiłam
U mnie 2 dzień @ i zdycham Mieliśmy z TŻ plany na weekend - romantyczny wieczór i te sprawy, ale chyba trzeba będzie to przełożyć

Ja dzisiaj mamie będę robić włoski Wellatonem 9/1 i też się boję co wyjdzie
ja też miałam zakwasy ale to dobrze-przynajmniej działa
heh to mamy odwrotnie-dla mnie 3 jest całkiem spoko, a to z unoszeniem bioder to chyba bardziej pracują ramiona a wg niej powinny boczki
ja robiłam tym wellkiem 9,1 i u mnie jak na pudełku ale rudział

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a prosze

ja mam jakas koszmarna w tym miesiacu... 2 dzien a ja juz w nocy posciel cala uwalilam a boli tak, ze 3 ibupromy na dobe to minimium

ja wczoraj z tz mimo wszystko poszalalam on sie nie brzydzi wrecz go to kreci czerwony recznik pod pupe i luzik. mniej boli jakies 2-3 godziny po, nie ma wcale skurczy odczuwalnych. poza tym wczoraj bylo swieto łapania za biust najpierw myslalam ze mnie wkreca ale potem jak mi pokazal w necie to sie nasmialam a pozniej dawaj marynarzu
współczuje

'dawaj marynarzu' ? dobre ale z czerwonym ręcznikiem pomysł mega
PS.butki super i fajna wysokość

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Cześć

Wróciłam na chwilę do domu i nie wiem... wieczorem jadę znowu albo jutro rano muszę zabrać bikini, bo w końcu zrobiła się idealna pogoda na kąpanie i opalańsko

Bunny fajne butki
wczoraj było święto łapania za biust? To TŻ przegapił!!! Ale 14 lipca jest dzień łapania za pupę, więc nadrobi
hej

padłam
agentki


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
mam fotki co prawda na każdym inaczej ,ale w miare oddają kolor

nie wyszło rudo na szczęście ,lekko ociepliło kolor i jest złotawy, ale dokładnie muszę obejrzeć na dworze to tylko pewnie na chwile złapało i się raz dwa wypłucze więc muszę poszukać jakiejś konkretnej złotej farbki na następny raz
wooooooooow, ale śliczny pięknie Ci pasuje do oczu i opalenizny, no idealnie
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora