Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 _________
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-06, 20:04   #3635
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Poklocilam sie z Radkiem
W ogole nie za ciekawie sie dzieje ostatnio w naszym zwiazku.
Przykry potrafi byc bardzo i w stosunku do mnie i do Wiki tak samo.
Kurcze czemu tak jest,czemu na poczatku zwiazku wszystko jest super,a pozniej sie pierdzieli.Ciezko jest mi ostatnio z nim wytrzymac.Najchetniej nie spedzalabym z nim czasu,ale w sumie jak nie ma pogody to nawet nie mam dokad pojsc.W Polsce mialam mnostwo kolezanek,no a tutaj nie mam.Brakuje mi tego...No i mam dola.Upilabym sie najchetniej.

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
To Oskar jeszcze ani razu sam nie zasnął - no chyba że jak miał 1-3 tygodnie lub jak jest na spacerze

To super że tych gorszych dni macie mniej

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------


Moge upić się z Tobą??
Ja też ostatnio mam ciężkie czasy z mężem. Wkurzają mnie jego teksty i nastawienie do bycia rodzicem.Wg niego ojciec jest tylko od zabawy gdy dziecko jest grzeczne a nie od przebierania, mycia, usypiania itp. Wg niego ja powinnam to wszystko robić + do tego sprzątać , prać, gotować itp. Wiedząc że Oskar jest dzieckiem które lubi być na rękach i blisko to go to nie interesuje i potem są kłótnie.
Kochana niestety tacy są faceci choć nie wszyscy... Ja przyznam się że trafiłam na ciężki charakter. Czasami mam myśli że lepiej byłoby się rozejść. Dopiero za tydzień mamy 1rocznicę ślubu a tu już takie myśli .
Ciekawe dlaczego faceci zmieniaja się po ślubie czasem na gorsze?

Fakt nie mam co narzekać bo M. nie naduzywa alkoholu nie bije mnie itp. ma tylko czasem niewyparzony język. Jak to jego mama stwierdza jest z niego pyskacz.

Kocham go bardzo ale potrzeba mu chyba wylać kubeł zimnej wody.

Gosiu mam nadzieję że szybko u Was się polepszy
Dla Ciebie tez
Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
Małgosiu smutne to, ja nie wiem faceci sa naprawde dziwni... u nas tez jest kryzys a trwa juz 4 miechy, moze nadmiar obowiazkow powoduje spiecia... Moj maz tez nie liczy sie czesto ze slowami, a poza tym jest mało czuły, kiedys byl inny. A poza tym dla wszystkich znajduje czas ale dla mnie juz nie. A wystarczylby zwykly gest przytulenia, okazania bliskosci... Ale takie rzeczy to chyba wynosi sie juz z domu, jesli jego tata nie okazywal do jego mamy czulosci to skad mial sie nauczyc, ze powinno to byc codziennoscia...A ja mowie mu otwarcie czego mi brak z jego strony, bo facetom trzeba jasno mowic, oni sie nie domysla...Ale moge sobie mowic, jednym uchem mu wleci drugim wyleci.
Wiec zyjemy sobie, łączą nas tematy zwiazane z dziecmi, a szkoda ze tylko takie..A mnie tez brakuje kontaktu ze swiatem, mysle ze my tez jestesmy wlasnie bardziej drazliwe bo "uwiazane"
I dla Ciebie Aguska
Wiecie co ja wlasnie pisalam o tym byciu kura domowa, ze moglabym byc, ale wlasnie wazna dla kobiety jest niezaleznosc, wszystko moze sie w zyciu wydarzyc, roznie to bywa niestety!
I dlatego ja nie mam slubu bo dla mnie to nie ma sensu zeby komus przysiegac, ze bede kochac do konca zycia w biedzie i chorobie i bla bla. Dla mnie to puste slowa bo sorry ale jak tz popadnie w chorobe psychiczna (dla przykladu tylko) i bedzie mnie albo dzieci bil albo chlal, albo cokolwiek okropnego to ja napewno bym sie w takim zwiazku nie meczyla
Takie mam zdanie na ten temat, a wiem ze dziwne bo jeszcze nie spotkalam nikogo kto by sie ze mna zgadzal

Dla mnie slowa przysiegi jakby romantyczne nie byly , to puste slowa bo na wielu przykladach widac (nie mam na mysli was dziewczyny)niestety ze to byly tylko slowa!
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012

Edytowane przez desia888
Czas edycji: 2012-07-06 o 20:07
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora